| Krmen14 a întrebat:

Una TPU! Sunt prietena foarte buna cu un baiat inca din clasa I si suntem si colegi de banca. Colegii nostri mereu ne-au zis ca ne potrivim si ca ne placem reciproc. Noi ne tot uitam unul la altu, mi-a adus martisor de 1 martie, vrea sa stea numai cu mine peste tot.Recent am vorbit prin biletele cu o prietena despre el si am mentionat intr-un bilet ca imi place foarte mult de el. Putin mai tarziu el a gasit biletul si la citit, s-a uitat la mine si sa rosit ca racul.Ma apara daca cineva se ia de mine si imi face multe favoruri si eu lui.
Credeti ca ma place? Am vreo sansa cu el? (app suntem clasa a6a)

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Da, cred ca te place. Si mai cred ca ai si sans cu el. Ar trebui sa vorbesti cu el, desi de vede ca este cam rusinos. Si mai ales pentru faptul ca este rusinos, trebuie sa faci tu primul pas. happy

4 răspunsuri:
| ionela22 a răspuns:

De placut sigur te place pentru ca sta in compania ta si daca nu te placea nu statea cu tine. Exista o atractie si din partea lui si din partea ta.Da ai sanse cu el sau cel putin daca iti place mult il iei pe ocolite si ii spui in gluma daca va sta bine ca iubiti si vezi ce spune.

| Krmen14 explică:

Buna*

| Bianquis a răspuns:

Oo da
e clar ca tine la tine
daca am inteles bine
si il placi si tu
poate ai o sansa
ii place prezenta ta
stiu si eu
incearcati nororcu
baftawinking

| Ar4bu a răspuns:

Sincer eu cred ca dabig grin si ai mari sanse cu el din cate am vazutbig grin