| adiffect15 a întrebat:

Unde pot gasi o fata draguta, desteapta si sa nu fie ca restul?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La altii!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Si daca ar exista, oricum nu s-ar uita la unul ca tine.

| Duucu a răspuns:

E greu cand ai pretentii, asa sunt eu. S-au uitat multe fete dupa mine,dar le-am refuzat, eu cautam "unicul". Mereu ma ghidez dupa ideea ca ori o gasesc pe cea din vise ori nu mai gasesc nimic, dar criteriile sunt cu miile.
Poti face cum vrei, daca vrei o fata oarecare, de care sa-ti placa asa putin si cu care sa-ti ocup o mica parte atunci alea le gasesti unde vrei daca stii sa le mirosi, dar daca o vrei pe cea ideala, pe cea care te face sa fii cine vrei, atunci ai de asteptam ori putin, ori pentru totdeauna.

| Mussette a răspuns:

Daca si tu teuiti numai dupa fete comune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gradinita. de acolo pana la liceu devin cele din ziua de azi

Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 a răspuns:

La biserica laughing

| 4343gddhkied a răspuns:

Daca vrei sa cunosti o fata draguta, desteapta si sa nu fie ca restul, adica sa fie intr-un cuvant :"SPECIALA " trebuie sa o cauti unde crezi tu ca nu exista big grin! Orice fata e draguta si are acel ceva!

| adiffect15 explică (pentru 4343gddhkied):

Eu cred ca nu exista niciunde numai in vise, am fost in Spania 4 ani si nu am gasit nici una, si sa fie de treaba.

| 4343gddhkied a răspuns (pentru adiffect15):

Exista big grin! Poate nu ai cautat cum trebuia big grin

| ArthurKn a răspuns:

Pe centura Bucurestiului

| Mechanix a răspuns:

Te duci în pădure, sapi o groapă de 15 metrii și or să iasă de acolo ca apa.

| MaryyraM a răspuns:

La scoalawinking

| OchiDeVultur a răspuns:

La magachiosc, is la reducere.

| sonyaheart a răspuns:

Google Earth! :-))
Draga, trebuie sa te uiti atent in jur si in anturaje si iti dai seama unde gasesti

| Silviu-Ionut_Chiparatu-Sandu_1993 a răspuns:

Peste tot, dar trebuie sa cauti. Mult.

| axxxxxx a răspuns:

In currrr