| Andreyyy18 a întrebat:

Unde pot sa fac si eu o felicitare personalizata in Pitesti? Ma refer sa pun o poza pe care o vreau eu (facuta de mine) si un text mai special. Sau daca stiti un site unde pot face asta. Scuzati ca am postat aici dar am nevoie de un raspuns repede. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jonny007 a răspuns:

La finalul lui fortuna in Piata Milea este o farmacie, continui sa mergi ca si cum te-ai indrepta spre pasaj si vei vedea ca poti face la dreapta este o chestie mica din termopane care fac stampile, sunt foarte buni de ani de zile merg la ei si sunt foarte buni, in generala am printat cv de genul dar in format A3 deci crede-ma sunt destul de buni.
Au modele daca nu vi de acasa cu ea gata facuta si ai doar poza pe stick sau cd/dvd.
Daca nu ai intelese unde sunt pm-me si-ti arat pe google maps.