| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Unele fete/femei se masturbeaza-n timpul ciclului.Raman gravide?

Răspuns Câştigător
| Eeu a răspuns:

Nuu rolling on the floor).

Ramai gravida doar daca faci sex cu un barbat si ala se termina`n tine laughing.
Oricum ramai gravida doar daca un spermatozoid intra in contact cu un ovul de`al tau. big grin

Deci in concluzie, nu. nu raman insarcinate. tongue

Funda?batting eyelashes

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu. O fată/femei rămâne gravidă dacă are un contact sexual neprotejat cu un bărbat în perioada ei de fertilitate/ovulație.
O fată/femei nu poate avea și menstră și ovulație în același timp.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Da, ejaculeaza prin manuta, sau dildau' ala ii plin de samanta, si atunci raman gravide.hee hee
Hai, alta intrebare mai interesanta nu ai gasit? Nu stii atata ca o fiinta noua rezulta din unirea spermatozoidului cu ovulul? Si de unde iei tu de'astia mici si iuti cand iti mangai blanita? laughing

| TeoPT a răspuns:

Cât de bătuți în cap pot fi unii? Puneți mâna pe o carte de anatomie, că sunteți distruși rău unii dintre voi laughing

Singurul lucru care i se poate întâmpla unei fete care se masturbează în timpul ciclului e că s-ar putea să își scoată degetul roșu din vagin.
Baftă

| porto89 a răspuns:

Daa e foarte posibil.stii fiecare fata are o pompita plina cu sperma sub unghia de la degetul mijlociu de la mana dreapta si daca foloseti acel deget e foarte posibil s-o patesti.asa ca ai mare mare grija si nu asculta de rautaciosii astia care spun ca nu ai cum...rolling on the floor

| adriana_3818 a răspuns:

Posibil...stii doar in ce caz? in cazul in care acestea au puteri "SUUUPRANATURALE" si ejaculeaza sperma prin degete!laughing)))

| maya_4030 a răspuns:

Nu le crede, ramai sigur laughing))

| iJustWannaDance a răspuns:

Nu poti ramane gravida cand te masturbeyi. pentru a ramane gravida e nevoie d sperma (o chestie care o au doaar baietii tongue).

| PokemonPew a răspuns:

Nuu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, o să nască roșii fiindcă în sângele ăla se află spermatozoizi, nu rolling eyes? Ori e întrebarea ta pusă la mișto? Sper să fie că...oh nu mai spun nimic.