| VreauFete a întrebat:

Unele fete spun ca nu le place sexul oral. DC? Nu va place ideea? Cum arata? Sau gustul? SI cele care au facut, va placut, ati mai face?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu crezi că toate au devieri de comportament sexual?
Vrei fete, caută fete dar nu toate sunt și distruse!
Pa, pa.

| Ellenna a răspuns:

Daca esti asa curios, fa si tu cuiva sex oral si o sa gasesti raspuns la toate intrebarile laughing

| alylove15 a răspuns:

Mai intai incearca u si pentru noi...sa imi spui daca ti-a placut!winking

| Galiutza a răspuns:

Esti timpit ori timpit?happy

| loveispain a răspuns:

Iac. nu am facut asa ceva si nici nu as face.din punctul meu de vedere e foarte scarbos.si e josnic sa faci asa cva.care doreste sunt destule curve pe centura si nu numai daca asta doriti ducetiva.o fata care se respecta nu ar face asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Vreau fete, sex oral nu poti face la oricine.Trebuie sa simti ceva pentru partener, sa va iubiti, si atunci ii poti face pentru ca iti place sa-l faci sa se simta bine si sa fie fericit.Eu am facut sex oral si am jurat ca nu mai fac in viata mea, nici daca il iubesc cu tot sufletul meu.Imi pare rau ca am facut,cand ma gandesc la ce am facut,ma simt umilita,probabil pentru ca nu il iubeam.
Nu sunt pro dar nici contra sexului oral. Daca vrei sa faci, fa-o cuiva care sa merite, si sa nu se auda vorbe dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg ce li se pare dezgustator. Acel organ se poate descarca si mai in fata, jos, organul ala „scarbos prin care iese pipi". Ca-l inghiti sau ca intra in tine. Care e diferenta?

| Donatello a răspuns:

Nu le plac gustul.