| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! caut pe cineva care stie foarte bine sa gaseasca driverele pentru pc-ul potrivit si sa le instaleze.

Eu nu am schimbat demult windowsul si-mi face probleme foarte multe.(Vreau doar windows xp original si alea nu au drivere)

messul meu >>kosteapinzari

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Asa vei putea sa-ti gasesti singur driverele. Succes!

| Dau3DMoriHD a răspuns (pentru Salontanul):

Nu se descarca ajunge la 245 din 250 si asa si sta

| RAY a răspuns:

Eu te ajut dar ce imi iese o funda virtuala nu, multumesc n-am nevoie, daca vrei vb discutam ce imi iasa si te ajut, sau preferi sa dai 50 de lei o instalare completa de windows cum vrei tu amice da pentru o funda imaginara nu fac acte de caritate