| Katty2013 a întrebat:

Urgent! Ce cadou pot sa-i fac celei mai bune prietene de ziua ei de nastere?

8 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

O carte cu felicitare, un parfum sau chiar un ursulet de plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o tragi si tu de limba dar totusi esti e cea mai bune prietena a ei ar fi trebuit sa stii

| Phini a răspuns:

Depinde de varsta laughing du-te intr-un sex shop laughing o pereche de catuse sau niste zaruri cu pozitii, cred ca o sa o amuza. laughing

| DollyWiitch a răspuns:

Un parfum sau un ursuleț cu mesaj lângă, ceva simbolic thinking heh

| Michael8Black a răspuns:

O bratara sau esarfa, ceva la moda daca e genul asta de persoana, oricum ii esti cea mai buna prietena- nu ar trebui sa stii asta?

| Hyukiiiii a răspuns:

Ceva ce ii aminteste de acel moment cand ati devenit cele mai bune prietene.Eu am cunoscut-o in clasa intai in curtea scolii si am alergat prin flori si ne-a alergat paznicu, de ziua ei i-am dat un parfum floral. Dar poti sa ii iei orice ii place sau o rama cu o poza cu voi doua mici sau intr-un moment amuzant

| FlorentinaMihaela1996 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i faci tu ceva de mana cum ar fi un album cu amintiri cu voi doaua sau un filmulet cu poze etc

| Gaspar_Andreea_1990 a răspuns:

Daruieste-i o clepsidra care sa,, vada ''cat de frumos este timpul prieteniei voastre.