| 12437809 a întrebat:

Urmeaza sa ma culc cu prietena mea dar nu sunt sigur ca e virgina, cum imi dau seama in timpul actului sexual ca mai esti sau nu?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Conteaza in vreun fel daca e sau nu virgina?
Tu ce iubesti, pe ea sau virginitatea ei?
Nu are nici o importanta daca e sau nu virgina, nu asta face oamenii fericiti.
Mai bine ai cauta sa te relaxezi frumusel, sa inveti sa folosesti prezervativul ca un mare expert si sa te bucuri ca ai alaturi o iubita care s-a decis in sfarsit sa faceti si dragoste!
Eu zic sa nu-ti fortezi norocul...
happy

| VadTot a răspuns:

Stii cum zici tu acum?
urmeeza sa intru pe o usa dar nu stiu daca i deschisa., cum sa mi dau seama daca usa e deschisa.laughing)))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta contează acum?

| neutrino a răspuns:

Daca nu intra usor inseamna ca este posibil sa fie si virgina

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil esti virgin si tu, la cum pui problema.
Crede-ma, daca e virgina, si nici tu n-ai experienta, AI SA STII.
Bea un vin rosu inainte, sa nu te lase motorul, ca ai cursa lunga de facut, daca intr-adevar e virgina laughing
Si nu uita prezervativul, mai ales cu o partenera despre care nu stii nimic.

| ywar a răspuns:

M-ai rupt! Esti specialist in sex. Daca tu nu stii ce sa-i faci unei virgine, cum sa te porti cu ea, daramite sa o mai observi daca e sau nu mai e, toate astea imi spun ca nu esti decat unul care vrea sa intre in randul adultilor pe usa din dos, normal, cu sex! fara prea multa responsabilitate. Cred ca intai ar trebui sa inveti mai multe si apoi sa treci la aplicatii. Recapituleaza-ti ce n-ai invatat vreodata!? Sigur nu le ai cu prezervativul, sigur nu stii ca exista si preludiu pentru biata fata, sigur nu stii ca ea nu e conducta de alimentare cu apa a orasului sa-ti bagi tu ce n-ai intre picioare -minte, in principiu- pana la prasele! Si pe urma umpleti site-ul asta de "am facut sex cu prietena mea, am intrat vreo 5 secunde si nu stiu daca poate ramane insarcinata". Stii cat de scarba mi-e de astea? Dar, din pacate, voi veniti din urma.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Iti dai seama din prima daca mai este sau nu virgina!
Atunci cand penetratea este dificila,ea este virgina,daca este o penetrare usoara nu mai este laughing adica pe scurt : daca intra greu e virgina daca nu,nu mai este laughing
Dar vezi tu, ca o femeie poate avea si himenul elastic, iar ea poate fi virgina si penetrarea usoara si fara sange sau alte pete!
Dar mai simplu, daca curge sange(sau anumite pete "de culoare") e virgina, doar ca acele pete pot aparea mai tarziu laughing

Bafta kiss

| AndreescuMMO a răspuns:

Daca nu stii inseamna ca tu esti virgin laughing) omule daca ii curge sange dupa ce terminati inseamna ca tu ai dezvirginat-o, daca se plange ca o doare si nu stie nimic inseamna ca e virgina, si daca ii place si stie sa o faca nu mai e virgina

| CorinaReg19 a răspuns:

Nu neaparat curge sange exact dupa contactul sexual. exemplu : sora mea s`a dezvirginat la 18 ani, a intretinut contactul sexual, a durut`o normal, peste cateva ore abia a vazut niste pete maro pe chilot. nu e sange sange neaparat si nu este NEAPARAT exact dupa contactul sexual.
iar exemplul 2. m`am dezvirginat la 16 ani jumate. a durut normal, dar nu mi-a curs nici un strop de sange nici macar a 2a zi. niciodata. EI ACUM ce sa creada iubitul meu ca nu eram virgina?! am descoperit ca am himenul elastic. motiv pentru care nu a curs sange asa ca mna. nu exista garantia ca vei afla daca e sau nu virgina