| denisa1120a a întrebat:

V-am zis intr-o intrebare anterioara ca vreau sa fac dragoste cu prietenul meu.El este in Anglia si cand a venit am fost la el dar pe zi si nu am putut face ++ ca aveam si "probleme".As fii vrut noaptea dar nu ma lasa ai mei sa dorm la el... sad Acum a plecat dar in vara cand va veni as vrea sa facem si nu stiu cum sa imi conving parintii sa ma lasa noaptea la el. Ziua nu putem pentru ca sunt si ai lui sad In vara cand vine o sa facem 2 ani de cand suntem impreuna si chiar vreau sa facem.Un sfat va rog sad

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu am sa te trezesc la realitate, baiatul ala acolo in Anglia te asigur ca nu sta pe uscat, tu nu vei afla niciodata asta iti zic sa fi constienta ca el acolo face ce vrea el fara ca tu sa stii. bun, iar in legatura cu tine, ori le explici la mami si tati ca e prietenul si e normal sa dormi la el, ori stai abstienta pana iti dau ei voie. sa stii ca baiatul nu are timp de pierdut din cauza ca mami si tati nu te lasa domi la el

| corbulalbrosu a răspuns:

Draga mea, dragostea precum si sexul se pot face si pe timpul zilei.Nu are de facut altceva decat sa inchirieze o camera la un motel, hotel, pensiune si aveti la dispozitie timp berechet cat si o baie strict necesara. Daca sta mai multa vreme poate inchiria cu 100 Euro o garsoniera pe o luna de zile unde puteti face toate nebuniile posibile si imposibile in materie de fantezii sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Daca acum nu s-a putut, ai rabdare pana la vara cand vine el in tara. Pana atunci, poate lamuresti parintii sa dormi la el si sa va simtiti bine.

| denisa1120a explică (pentru Emilian65):

Si daca nu vor ce as putea sa le zic? o minciuna dar nu stiu ce?

| LoveSleep a răspuns:

Ce penibil. Să planifici atâta timp un căcat de partidă de sex.

| SkyPilot a răspuns:

Incearca sa "dormi la o prietena" sau sa "mergi intr-o excursie".

| denisa1120a explică (pentru SkyPilot):

Dormitul la o prietena nu tine pentru ca ei vor stii ca el este acasa si isi vor da seama si nici excursia.Nu stiu.Am vorbit cu mama despre asta si ea zice sa mai astept si as vrea sa ii spun ca vreau cand vine el dar nu cred ca ar fi de acord sad

| SkyPilot a răspuns (pentru denisa1120a):

Depinde si ce varsta ai. De la 17-18 ani incolo ar trebui sa inteleaga.

| Badic_Madalina_1990 a răspuns:

Daca nu poți dormi tu la el atunci sa doarmă el la tine laughing