| SunshineGirl a întrebat:

V-ar deranja daca prietena voastra ar avea cosuri pe fata? unul-doua ma refer.Pt baieti happy.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| sysy13498 a răspuns:

Nu consurile trec asta e e legea firi toti avem cosuri asa ca noi baieti nu suntem cine stie ce mai diferiti ca si noua ne aparlaughing

| euionutz a răspuns:

Nu e nici o problema, oricum fata nu conteaza!

| Emonik_7113 a răspuns:

Stii nu esti singura fata carei ii apare cateva cosuri pe fata, eu stiu din proprie experinta, si niciodata nu am auzit pe nimeni plangandu-se de cosurile mele...in concluzie nu-it fa griji pentru asta

| laur12 a răspuns:

Unul-doua nu m-ar deranja, dar daca sunt in exces m-ar deranja foarte multbig grin

| dianca a răspuns:

Hi, nu sunt baiat dar iti pot spune ca cosurile trec si nu asta este cel mai important, daca te iubeste te va iubi si cu coshuri...

| animos a răspuns:

Da