| Sally06 a întrebat:

V-ati prins vreodata parintzii facand >>sex?happyhappy Funda la cel mai interesant

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Buna!
Da, era cam 1 noaptea si m-am dus pana la baie si atunci i-am vazut dar nu am zis nm. M-am holbat cateva minute apoi mi-am vazut mai departe de treaba mea...

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ti s-a intamplat,reformateaza-ti creierul sa nu-ti ramana nici amintirea.Tu crezi ca nu vei fi parinte niciodata? Ce-o sa te faci daca te prinde copilul tau facand sex? Nu te baga in viata intima a nimanui, lasa-le spatiu, macar pentru atat! Salve!

| mgtow a răspuns:

Lasa armasarul sa aiba timpul liber nu il tine in captivitate, nu te mai baga in viata oamenilor ca e ceva intim.

| Narcis2007 a răspuns:

Da...cand eram mic dar nu am inteles nimic atuncilaughing, debia acum cativa ani mi-am adus aminte si mi-am dat seama despre ce era vorbalaughing

| treipuncte a răspuns:

nu.ce intrebare : ))

| MadaZuza a răspuns:

Nuu Doamnee fereste! Sincer nici nu vreau rolling on the floor

| Question_3829 a răspuns:

Dar tu sanatos/a esti? adica te duci si tu asa din cand in cand pe la doctor?

| Anastasiaa a răspuns:

Nu, de ce? tocmai ti s-a intamplat si vrei sa te asiguri ca nu esti singurahee hee?

| CezarGroza a răspuns:

Aaaa,WTF? ce intrebari.ar trebui sa fie site educativ, nu de prostioare... ofof

| Dianaddi a răspuns:

Da,mama chatterbox. ne-a lasat sa ne continuam treaba iar apoi eu eram la interogatoriu. iti dai seama.