| ioanacristina666 a întrebat:

V-au "atras" vreodata fetele cu aparat dentar?

11 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Se agata *** in aparat, nu e bine.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Numai la sarutat e deranjantlaughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,prietena mea are aparat si nu ma deranjeaza, nici macar la pupat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si cum ai face sex cu Robocop!

| Resurrection a răspuns:

Da, de ce nu? Unele sunt chiar foarte cute.

| Kennedy97 a răspuns:

Fosta mea prietenă avea aparat dentar, dar nu mă deranja cu nimic! Îmi provoca un pic de amuzament atunci când vorbea, în rest, nimic! Nici când o sărutam.

| PaharDeSticla a răspuns:

Da. dupa parerea mea pe unele fete aparatu dentar le face mai atractive, le scoate din anonimat laughing))

| mariaariamaron a răspuns:

Hei. Lasa-ma sa ghicesc. Fie ai aparat dentar fie iti vei pune unul. Iti spun din propria experienta. Mi-am pus aparat dentar de vreo 4 luni si ma simt speciala cu el...da stiu, e ciudat. Acum e la moda. Am prieten de 2 luni si nu are nici o problema cu aparatul. Nici cand ne sarutam nu ma sau ne deranjeaja. Poate nu o sa fie prea frumos ce o sa zic dar si cu aparat se dau baietii la mine. laughing Sper ca te-am ajutat chiar daca nu sunt baiat.

| qbNeko a răspuns:

Eu nu consider caci este ceva urit sa porti aparat dentar! Find considerat logic e tot o fata, iar m-ai bine sa aiba dinti super drepti. Asa caci fetele cu aparat dentar sunt super :3