| CRINAdCRINA a întrebat:

Va place sa va masturbati?

10 răspunsuri:
| escroaca a răspuns:

Mai punteti mult intrebari d'astea rolling eyes?!

| alone a răspuns:

Nu! dc asi face asta! e apsurd!

| Roxy a răspuns:

"un nou stil de viata"
MINTIIII CU NERUSINARErolling on the floor
Toata lumea o face...ca o facem mai des ca o facem mai rar o facem cu totitongue

| gingasull a răspuns:

Nu, este nefiresc sa facem asa ceva. Sfanta biserica condamna acest act de auto-satisfacere! Eu sunt un tip foarte credincios, si nu vreau sa incalc CUVANTUL lui Dumnezeu in aceasta privinta.

| boyandme a răspuns:

Fiecare cu ce-l doare!laughing

| Axel_9404 a răspuns:

Nutongue si observ ca baietii toti zic da:rolling on the floor)))foarte interesanttongue parerea mea ca decat sa ma masturbez asa in prostie mai bine ma culc cu o fata(sa si stin la ea nu asa la baza) + ca e si placerea mai maretonguelaughing))

| Allegria a răspuns:

Perversooooo laughing)))

| Adryannn a răspuns:

Mie da. tie?

| mk900 a răspuns:

Intrebarea asta e NR 1 in topul celor mai cretine intrebari... Asta e o chestie intima nu crezi?! Bine ca nu ne intrebi daca ne place sa ne jucam cu ratusca de plastic cand facem baie...

| eduutzzzz a răspuns:

Da
tu?