| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati`ma crying

in 20 dau examenu la limba si literatura romana. imi este foarte frica.

si invat dar am niste emoti si tot uit.

nu stiti ceva pentru a memora mai bine. medicamente ceva?!

va rog frumoscrying.

imi este frica dar nu stiu de ce straight face.

scuze. de categoria aleasa :*

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
te inteleg ca ai emotii si mai uiti.i se intampla orikui,si eu am trecut prin asa ceva,ia de la farmacie Lecitina,e buna pentru memorie,iei kate una pe zi,am luat si eu,iar cand vine ziua bac-ului, trage aer in piept, si lasa emotiilehappy.
te pup si mult noroc>big grin

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,emotiile sunt cele care te impiedica si faptul ca zilele parca zboara.
Ia lecitina de la farmacie sau de la magazinele naturiste,nu bea cafea si,odihneste-te cu geamul deschis,sa-ti oxigenezi creierul.
Examenul o sa vina si-o sa treaca, nu crede ca acolo se termina viata ta!
Linisteste-te!
Si, bafta maxima!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Da si eu daucryingMemo +

| Nicol_2691 a răspuns:

Multumesc mult pentru ajutor! >big grin