| teodora05012003 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma. Plac un baiat si nu mai stiu ce sa vorbesc cu el. Va rog da-mi un subiect.

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sex fato, sexul e o discutie nesfarsita, pana la pracitca laughing

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pasiuni comune, chesti despre el etc fi creativa, totul are un inceput

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca el nu te place, degeaba incerci tu sa ii atragi atentia cu toate subiectele pamantului, chiar si sex, ai sa pari doar disperata.

| Ađrian90 a răspuns:

Întreabă-l ce-i place, şi automan o să te întrebe şi el, o să vă descoperiţi reciproc şi poate poate, o să te invite la o întâlnire ceva laughing Şi nu vorbii prea mult, adică mna, vorbeşte dar nu exagerat, că se va plictisi laughing))

| TheMaggot12 a răspuns:

Vorbiti si voi despre chestiile care le aveti in comun sau intreaba-l si tu daca ii place fotbalu' sau eu si stiu.