| Cristain a întrebat:

Va rog ajutor, am 14 ani ma masturbez de ceva vreme, dar pielea acea de pe capul penisului nu se desprinde, ramane pe capul penisului, ce pot sa fac, se poate sa am fimoza?

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ti-am mai zis, ai fimoză spune părinților despre ea se poate trata 98 % din cazuri se tratează fără operație.

| cicika a răspuns:

Trebuie sa ii spui mamei si sa pleci la ginecolog, si acolo iti va da o crema si va trece! Funda?

| Cristain explică:

Cateodata pot sa decalotez doar cand e in erectie (dar numai putin, aproape deloc, se vede putin rosu acolo, adica capul)