| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat like de pe pagina unei fete, motivele ti le-am spus la cealaltă întrebare, si am invitat cativa prieteni. Sper sa iti dea like. big grin

| Hitback a răspuns:

Lol bun. Promovare hmmm. Incearca la toate categoriile poate iti mai da cineva.

| ILoveRudolf explică (pentru Hitback):

Sa sti ca am mai pus asa ceva, dar erau alte paginii si am primit like-uri. te bagi si tu in seama.

| Hitback a răspuns (pentru ILoveRudolf):

Ba omule tu esti atat de incult incat nu stii sa citesti regulile siteului. Pune intrebare la categoria potrivita daca ai ce sa intrebi. Daca nu du-te pe forum la taticutu si fai reclama la jenti de dacie.

| ILoveRudolf explică (pentru Hitback):

Asculta. Stiu regulile. Si nu o sa le respect. Probleme? Si nu stiu ce categorie sa pun. Eu zic ca asta e cea mai potrivita pentru ca majoritatea aici raspund si pun intrebari. Deci nu sunt incult ca nu respect o regula.Ci am tupeu tongue Si apropo dupa formularea ta si dupa faptul ca ma faci inculta ca nu respect o regula stupida clar ai vreo 50 de ani laughing

| Hitback a răspuns (pentru ILoveRudolf):

50 de ani are tactu cel mai probabil.eu iti dadeam un sfat daca vrei il asculti daca nu nu.si nu team facut incult pentru ca nu respecti regulile ci pentru ca habar nu ai sa citesti regulamentul.cat despre tupeu oricine are in fata calculatorului. Fata in fata nu cred ca ai mai avea curaj sa zici ceva.te pup cu asta. https://m.facebook.com/....../photo.php

| ILoveRudolf explică (pentru Hitback):

Deci nu s-a trimis linkul big grin Si nu mi-ai dat un sfat ci te-ai luat de mine tongue Si am citit regulamentul.

| Hitback a răspuns (pentru ILoveRudolf):

Eu daca citesti primul comentariu ti-am spus sa scrii si la celelalte categorii. Observand acel comentariu poti deduce ca nu mam luat de tine.