| BlancaFantasma a întrebat:

Va rog niste idei bune dati`mi si mie.cum sa fac sa`mi dau seama daca un coleg ma place? adica se uita la mine l`am surprins de mai multe ori.imi zambeste ne intelegem bine ca stam in aceeasi banca dar parca la fel face si cu celelalte colegestraight face sambata la un majorat era beatlaughing dar se uita la mine atat de frumos. de fapt nu stiu daca se uita frumos sau doar mi se pare mie.ca are o privire minunataaaalove struck nu mi-am dat seama de asta de 3 ani de cand stam in aceeasi bancalaughingapoi s`a dus la o fosta colega si se dadea la ea ceea ce pe mine m`a mirat ca el e timid nu umbla cu fete.am vrut sa-l intreb daca ii place de ea ca imi permit dar am zis sa nu se prinda de cevalaughingun sfat va rog fetelor daca sunteti in aceeasi situatie! si please raspundeti si la intrebarile anterioaresad

1 răspuns:
| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Pai,tu nu trebuie sa il intrebi daca o place pe ea in primul rand.Trebuie sa il intrebi daca ii place de tine. Iii spui ceva de genul "Tie iti place cumva de mine finnda mie mi se pare ca esti dragut?" dar ai grija sa fiti intr-un loc singuri.Mie mi s-a intamplat. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos.:*