| AddictedAddy a întrebat:

Va rog repede raspunsuri cat mai bune. dau funda cel mai bun raspuns

Eu am impresia ca o fata ma place pentru ca mereu ma ciupeste, ma baga in seama mai mereu, trece mereu pe langa mine, ma tachineaza, etc. Si mie imi cam place de ea si as vrea si du niste sfaturi cu, ce sa fac si sa stiu daca chiar ma place

doar 2 intrebari

1. Ma place?

2. Ce trebuie sa fac si cum sa reactionez cand ma ciupeste, etc

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca este realmente atrasa de persoana ta doar astfel se poate explica comportamentul ei prin tot ceea ce face. In nici un caz nu te sfatuiesc sa-i raspunzi prin ciupituri "prostesti" care denota imaturitate.Ar fi indicat sa o opresti si sa-i spui ca ai remarcato dintre celelalte fete si ti-ar face o deosebita placere sa deveniti prieteni. Daca acepta aceasta scurta convorbire ai putea sa iipropui sa o insotesti spre casa sau sa-i propui sa iesiti in 2 la o plimbare un suc sau o prajitura la prima voastra intalnire.Succes.

| SkyPilot a răspuns:

Trebuie sa mai vezi daca te priveste in ochi, daca isi face de lucru pe langa tine, daca isi aranjeazaparul inainte de a se adresa tie si daca, atunci cand spune ceva intr-un grup se uita in primul rand la tine. Ceea ce ai descries deja poate fi simpla amicitie.
Daca determini ca te place, poti sa o ciupesti si tu, dar nu cu rautate, sau poate sa o iei in brate. Invit-o pe afaa si ofera-i un trandafir rosu, asta echivaleaza cu o declarative din partea ta. Nu ii face o declaratie decat dupa ce sunteti impreeunna, risti sa ajungi in friends zone.

| Țoglă a răspuns:

Te place.
Vorbește chestii cu ea.

| Dendoris a răspuns:

1. Poate

2. Ce vrei in limita bunului simt.

| anonima123pitica a răspuns:

Chestia asta se poate întâmpla si invers? mă tot bâzâie un băiat iar mie îmi vine sa îl bat(mai ales ca mă imbranceste de pereti si mă uda si bla bla)