| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa citit tot cu atentie! acum 2 sambete am stat cu un tip la club.am iesit cu el afara si ne-am sarutat doar vreo 4 5 minute, tipul era putin prea impertinent pentru genul meubig grin
mie imi placea un tip care l-am vazut pe strada si l-am vazut la club in aceasta sambata; m-am dus cu el sa dansez, am dansat dar apoi nu prea a mai avut chef pentru ca nu ii placea muzica. m-am dus sa stau jos si aflu de la o prietena ca e fratele mai mare al tipului de acum 2 sambetecrying(in acest timp il vad cu fratele lui avand amandoi telefoanele in mana(amandoi aveau nr meu ca mi-l ceruse si fratele mic si cel mare, nu stiu despre ce au vorbit ei doi, dar am zis ca poate ala mic ne vazuse impreuna)
cu ala mare nu m-am sarutat... oricum dupa ce am aflat ca sunt frati nu m-am mai dus la el, dar spre suprinderea mea a venit el la mine, iar eu i-am zis ca credeam ca nu vrea sa mai danseze cu mine, el zis ca nu doar ca nu ii placeau melodiile. l-am intrebat daca tipul blond era fratele lui si a zis ca da, iar eu i-am zis ca am stat(sau am dansat nu mai stiu exact) cu fratele lui intr-o seara, dar nu stiam ca sunt fratiam mai vorbit noi...
a2a zi, duminica il vad la un local ma salutat ba chiar se uita la mine de mai multe ori, cand ma uitam si eu intorcea capul, dar astazi...cryingnu s-a mai uitatsadtot azi I-am dat mesaj inainte de al vedea la local,, buna ce mai faci?"iar el mi-a raspuns dupa o ora zicandu-mi doar,, bine" crying
vroiam sa ii cer idiul dar am fost dezamgita ca mi-a raspuns doar atat,,, bine" ce nu putea sa raspund bine tu? ce naiba...sau macar putea sa nu raspunda deloc.am idiul fratelui mic dar nu o sa il cer de la ellaughing
e aiurea faza dar credeti ca am vreo sansa cu el? as vrea sa ii dau mesaj sa ii cer idiul dar nu stiu
ce parere aveti despre toate acestea? eu am 18 ani si 3 luni si nu sunt vreo usuratica, de cate ori am fost la club m-am sarutat cu 2 tipi(unul fratele mic dar putin o singura data intr-o sambata si cu un alt tip care este doar un amic de club)si nu am prieten ca altfel nu m-as saruta cu alti.

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai 18 ani.Da.pai cel mai bine ar fi sa incepi sa nu te mai ascunzi dupa fel si fel de scenarii si perdele de ceata si sa ii spui clar si sincer celui mai mare ca ai dori sa discuti cu el mai mult, se subintelege.Formeaza-ti o idee despre el dupa o simpla discutie si ai sa iti dai seama cred daca el ar vrea ceva de la tine.Nu neaparat live daca iti e teama ci pe mess de exemplu. Oricum e complicat ei fiind fratii dar daca vrei ceva mergi inspre ce vrei nu stai sa te gandesti daca si poate.Fi sincera, spune ce ai in cap, incearca.Bafta!