| cristiyana a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...crying de la un timp simt ca prietenul meu este mai indiferent.nu stiu, sunt momente in care imi zice ca ma iubeste mult si la cea mai mica greseala (daca incepe sa "zbiere") isi cere iertare si imi zice "te iubesc mult zana, ialta-ma ca ridicai tonul" si nu stiu ma simt bine atunci dar cateodata vorbim prin sms-uri si la un moment dat nu imi mai raspunde si ma oftic, sau o alta problema care ma ingrijoreaza.nu ne-am vazut de f mult timp desi suntem in acelasi oras. e adevarat ca eu is la liceul de muzica si stau mult timp la scl dar cand pot zice ca nu popate el.si e naspa sa stau cu el doar la tel.ne-am mai despartit de multe ori, mai mult din vina mea dar ne-am impakat si nu stiu desi el zice ca ma iubeste mai mult ca inainte nu prea simt lucrul asta. poate pentru ca nu ne vedem.nu stiu ce sa faccrying asa nu imi place sad

Răspuns Câştigător
| anamariaiuliana a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el si sa ii spui ca nu-ti place sa stai departe de el si vrei sa-l vezi in fiecare zi ca nu-ti place sa vorbiti doar pe telefon big grin normal ce trebuie sa ii dai si tu un pupic
noroc! fundita!

1 răspuns:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuie sa va vedeti mai des ca sa va cunoasteti mai bine.
Vorbiti deschis ce va deranjeaza in relatia voastra si rezolvati cat mai repede problemele!