| zany99 a întrebat:

Va salut! Exista vreo posibilitate sa ajung la inceputul unei conversatii de pe facebook fara sa dau scroll peste toate mesajele? ...Multumesc!

2 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Ma indoiesc, eu pana acum nu am gasit nicio metoda.Totusi bafta!

| Ibrahimovic a răspuns:

Foarte greu. Trebuie sa-ti aduci aminte niste "cuvinte cheie", sa le spun asa, de la inceputul conversatiei. Este acolo o optiune "cauta in conversatie", introduci un cuvant si te duce automat la momentul cand ati vorbit despre asta.
Altfel n-ai cum.