| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la filme porno (xxx) eum cateodata am 13 ani si ma uit as vrea dar nu stiu lipsa de ocupatie cateodata cand st foarte plictisita ma uit la tv si ff rar la filem xxx voi va uitati daca da de la ce varsta?

392 răspunsuri:
| lollypop_5148 a răspuns:

Thoamen v-ati tampit de tot! va uitati la filme porno la 13 ani?
mama ce noobi in lumea asta!

| Horatiu211 a răspuns:

Ai vrea sa faci..baga adresa de messenger lov3e_cata99 si poate ne vedem undeva

| andreea_9137 a răspuns:

Tie cat de normal ti se pare sa te uiti la asa ceva? e oarecum o curiozitate, da... avand in vedere, ca totusi "filmele" alea, sunt destinate celor +18, cred ca ne stricam copilaria cu asa ceva:-s :dtongue

| fabian1234 a răspuns:

De la 14 ani, si in special cele cu suptul coaielor si fac si laba.

| samboy29 a răspuns:

Eu ma uit am 13 sunt baiat si care-i faza?

| Marius_Simion_1993 a răspuns:

Frumos

| munteanualex2011 a răspuns:

Si eu ma uit la fime porno(xxx) inca de la varsta de 10 ani iar acum am 14 ani.Cand ma plictisesc ma uit la TV la filme de groaza sau dragoste. Daca va uitati si voi, spuneti, de la ce varsta?

| DiDiDx a răspuns:

Si eu am 13 ani. dar nu ma uit la filme din asteahappy

| soya a răspuns:

Fetelor nu va mai uitati la filme de astea ca o sa ajungeti foarte rau eu am 14 ani si de la filmele astea fac sex cu prietenul meu dar totusi e super si ai o senzatie unica incercati

| DiselMan a răspuns:

De la 11 ani. si nu sunt mandru...si imi mai faceam cateodata si laba dar ani au trecut si vreau sa ma las.

| Octa112 a răspuns:

De pe la 10 ani si apropo am 13

| anonim_4213 a răspuns:

Ba eu am 15 ani si nu ma uit ca n-am de ce, de cand am inceput viata sexuala mi se pare porstesc sa ma uit.

| and123 a răspuns:

Eu nu trebuie sa ma uit eu practic si am 14 ani

| Butoi_Daniel_1997 a răspuns:

Da iubita

| talpau a răspuns:

Scz de la o vreme te cam plictisestyi asa ca am dato pa animale cu femei si barbati. este mai palpitant pa bune...

| WASY_6168 a răspuns:

Si eu ma uit dar rar si ue am 15 ani

| tyby_2030 a răspuns:

Crisi nu-mi dai si mie id tau poate o face o data amandoi

| tyby_2030 a răspuns:

Eu am 14 ani si ma uit de la vreo 12 ani dar acum mai fac si laba big grin

| madalinefinut a răspuns:

Dati-mi si mei id vostru fetelor

Am 13 ani si ma uit dar ma uit rar dar mai bine e in realitete deci mai bine lasati filmele si probati si voiwinking

| marius4u a răspuns:

Marius_nebunu1992 id meu care vrea sa vbhappy

| andy_7803 a răspuns:

Nu ii ascultatzi fetelor tinetio tot asa ca e bine pentru noi baietiwinkinglaughing

| biank2011 a răspuns:

Cine doreste sa vb despre filme xxx si in general xxx ( porno ) pentru fete... exclus baietii sa imi de-a add la id meu biank.morosanu ...multumesc

| puiu55 a răspuns:

De la 16 -17 ani

| angelopalaghiu a răspuns:

Eu am 14 si ma uit la filme xxx de la 9 ani si am inceput viata sexuala la 12 ani

| ciotzeen a răspuns:

| melyna10 a răspuns:

Da si eu ma uit si am 17 ani si de la aceasta varsta am inceput sa ma uit la filme xxx

| alexalexx a răspuns:

Eu de le 10 ani

| Alex_2816 a răspuns:

Ce filme porno asta-i pentru voi copii de ce nu va jucati si voi ca oameni pe calculator nu filme xxx hai daca mai va prind ca va uitati de la varsta asta o sa va zic eu sunt hacker si pot sa va dezvalui identitatilelaughing