| Andreea_3968 a întrebat:

Vb in numele lu prietena mea...Am si eu o intrebare, am facut sex pentru prima oara acum 2 saptamani si m-a durut nu a curs sange atuncia dar dupa vreo doua zile ma ustura cand urinam, am facut iar sex dupa 7 zile, vreo 4 zile la rand si de ieri a inceput sa ma usture putin cand urinez si sa curga putin sange, imi vn sa urinez dar iese 2 picaturi de urina si putin sange...nu am cum sa merg la doctor ca nu stau prea aproape de vreun cabinet medical, a mai patit cineva asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Molly1 a răspuns:

Nu pot sa zic ca in totalitate dar...am si eu tot o prietena care a facut sex acum 1 luna cam asa si nu a durut-o dar dupa cateva zile a inceput sa o usture putin si nu i-a curs sange cand a facut-o, dar acum i-a trecut!

stai calma cred ca o sa iti treaca si faza cu sangele nu stiu ce sa zic thinking probabil ca ai un organizm mai sensibil.stai 1 saptamana fara sa faci nimic si dupa daca iar te ustura du-te la un medic sau lasa sa mai treaca o perioada mai lunga! dar sigur iti trece nu are cum sa te tina asa toata viata laughing!
:*:* succes!

7 răspunsuri:
| Octavutzu a răspuns:

Pai uite asta e ceva normal sa te usture pentru'ca ti s-a rupt himenul si pana se inchide rana te ustura, incearca sa te speli in fiecare zi si momentan pana se cicatrizeaza himenul inapoi las-o usor cu sexul, asa a patis si prietena meahee hee si multe alte fete, nu ti'a curs sange cand ai facut prima data asta inseamna ca ai himenul mai elastic si nu s-a rupt prea tare :* ai grije de tine tongue

| pitesti a răspuns:

Te identifici cu prietena?laughing

| mihaela_3438 a răspuns:

Cred ca e ceva inneregula cu himenul tau.
cu structura sa
nu mai fa sex o perioada si vezi cum iti este
ia-ti si un test de sarcina.
never knows.

| DarkGirl a răspuns:

Am patit-o eu iti vine continuu sa urinezi nu-i asa? si te doare, asta e blocaj renal la mine a fost f grav a chemat mama salvarea

| vraiull a răspuns:

Sar putea sa fie bine dar e si variantare, is fete care nu se dezvirgineaza din prima si atunci e cumzici u doar picura cu sange si te ustura parerea mea bine is multe obtiuni dar fara un doctor nu faci nimic crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca urinezi cu sange ai o infectie urinara destul de grava. Daca nu poti ajunge la un medic, macar du-te la farmacie si spune ce simptome ai. O sa-ti dea un antibiotic, gen Nolicin si ai sa vezi ca o sa fie mai bine. Sa bei si multe lichide, ceaiuri de cozi de cirese, matase de porumb. Te rog sa nu negijezi problema, caci infectia poate avansa. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha... si prietena ta nu stie sa scrie...
Ne lasi, cu texte d'astea?!?