| dani112 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreo data ca un vis sa va trezeasca sentimente fata de o persoana pe care o iubeati candva?

Răspuns Câştigător
| PamPamRawwr a răspuns:

Din păcate... da. ar fi fost mai bine să nu se întâmple, aproape o uitasem, dar subconștientul lucrează și acum iar iubesc persoana respectivă. sad

3 răspunsuri:
| Luvly a răspuns:

Buna!
Din pacate, da :-

| Deyu_4766 a răspuns:

Da.o dta cu Mama mea straight face nu imi venea sa cred si nu vroiam sa vb cu ea subconstientul meu baga la pedala de nu ma lasa sa vb happy si inca o dta m-a facut sa o iubesc si mai tare pe prietena mea acolo nu m-am opus happy

| dani112 explică:

La fel am patit si eu.