| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intimplat vreodata, ca barbati, sa simtiti atit de mult ca doriti pe cineva incit toate gesturile voastre sa mearga in directia aia fara sa puteti ascunde lucru asta si fara sa va puteti opri si, in acelasi timp, aceleasi gesturi nebunesti sa puna stapinire si pe ea, fiind prima data cind va vedeti si sa ajungeti in cea mai apropiata cladire, padure, parcare sau scara de bloc si sa face-ti sex cu salbaticie intr-un ritm sustinut tot la fel de salbatec si de 3-4 ori la rind?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Da, mie mi s-a intamplat. Dar nu de 3-4 orilaughing A fost o data si gata. Uneori atractia e foarte, foarte mare. Si daca amandoi vreti, ce sens are sa va impotriviti?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar tie ti s-a intamplat vreodata sa fii santajat? Informarea harcioagei sau o betie, dar de aia crunta. Astept mesaj privat. Dar urgent ca mi-e sete!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cred ca ai prea multa imaginatierolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Harciog!
cata imaginatie!
3-4 ori la rand?
nebunaticule!

| bluerose a răspuns:

Asta-i secventa din film, sau ce...laughing

| pisoias a răspuns:

Daca intrebarea ar veni din partea "Harcioagei"cum ai reactiona? Bineinteles ma refer la posibila "dorinta a ei de"a face sex cu salbaticie"cu un individ oarecare.

| shade a răspuns:

Cam prin ceva de genul trec si eu. un sfat CALMEAZATE, IAO MAI INCET OMULE! nu va iesi nimic bine din asta!

| goruna a răspuns:

Frateee, visezi frumos rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rezumati-va la a raspunde sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai Flav mai, pai eu am postat pentru ca am crezut ca te-ai lasat de bere dar tu imi dai taca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hicioaga ar face bine sa fie prea ocupata cu alte chestii mai serioase nu cu toate prostiile.

| raza-de-soare a răspuns:

Ce poveste frumoasa...sunt de acord cu coralaughing))))