| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca, mergand pe strada de mana cu iubitul meu el sa intoarca capul dupa alte fete, eu spunandu-i asta iar el sa rada si sa zica ca e ceva normal?

Răspuns Câştigător
| ElectronicPieces a răspuns:

Iubita mea e mult mai frumoasa decat toate panaramele din jurul meu. Daca te iubea, asta nu se intampla.
Bafta.

23 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Daca doar se uita, e normal... Dar daca intoarce capul, deja exagereaza. Depinde...

| neutrino a răspuns:

Daca nu exagereaza atunci este normal. Nu poti evita frumosul din jurul nostru.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

''Ce e frumos si lu Dumnezeu ii place''.
Daca nu pune mana, n-ai cum sa-l acuzi.

| Alcyon a răspuns:

Am vazut si eu indivizi care fac asta cand sunt cu prietena de mana. Sincer, mi se pare un gest foarte urat.

| ElenaSA a răspuns:

Nu-i corect fata de tine. E normal sa se mai uite, dar din curiozitate si nu de fata cu tine.

| Mussette a răspuns:

Ar putea sa fie putin mai discret, adica sa nu intoarca si capuldupa ele. Dar si daca nu va fi cu tine de mana, sa stii ca se uita. Sunt fete si baieti care desi nu sunt singuri, isi mai arunca privirea. Incearca sa nu fi geloasa, dar sa fi precauta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e normal, atata timp cat ramane doar cu privitul, dar care uneori, risca sa devina un cosmar, pentru tine, pentru el insa un colt de rai.

Incearca sa-ti schimbi coafura, hainele, sa te machezi mai desc cand iesiti impreuna in oras, sa te imbraci mai sexy, privirea lui alearga dupa ceva ce nu gaseste la tine.

| NameHarris a răspuns:

Da tu ai vrea sa mearga cu capul in pamant?laughing

| fluturas111 a răspuns (pentru NameHarris):

Mai bine taceai, zic!

| NameHarris a răspuns (pentru fluturas111):

Hmm... poatewinking dar cu gelozi din astea te va lasa baltabig grin

| 4343gddhkied a răspuns (pentru NameHarris):

laughing Nu stiu care, pe care ar trebui sa lase balta!laughing Si nici tie nu ti-ar conveni sa mergi cu iubita pe strada si sa-si intoarca capul dupa x, y, z laughing sa fim seriosibig grin

| Andrei258 a răspuns:

Depinde in ce sens intoarce daca intoarce sa vorbeasca generalitati da e normal altfel daca se intinde mu mai e ori cine socializeaza ca treim in societate dar depinde in ce mod o face

| Ciumpi35 a răspuns:

Din punctul nostru de vedere e normal, dar daca intoarce capu dupa altele inseamna ca nu pretuieste ce are langa el.

| 4343gddhkied a răspuns:

Din punctul lui de vedere, poate ca este. Eu nu cred ca e normal, atata timp cat as fi cu el si mi-ar face una ca asta nu stiu, l-as trimite la alea sau i-as da o palma.Nu iti sugerez asta, dar spune-i ca nu iti place cand face asta, iar daca te place pe tine de ce si-ar intoarce capul dupa altele, chiar nu inteleg, ma rog oh go on comunicati si posibil va incerca sa remedieze asta, macar in preajma ta!

| fluturas111 a răspuns (pentru 4343gddhkied):

El zice ca asa e el. da cum sa fie ceva normal? e prea nesimtit

| 4343gddhkied a răspuns (pentru fluturas111):

Nu, nu e normal, mie una nu mi se pare normal.Intreaba-l daca vede ceva in plus la ele.(doare chestia asta) daca eram in locul tau nu stiu, daca il iubeam nu mai ieseam pe strada cu el ca sa-mi fac rau. Sau i-as plati cu aceeasi moneda(nu e prea ok, dar as incerca laughing ) Ar trebui sa faci ceva inainte sa le faca curte de fata cu tine, multa bafta :**! Daca vrei sa mai vorbim sunt aici

| cristi62 a răspuns:

Buna,sincer nu prea e ok.
Daca te uiti tu dupa baieti, cum ar reactiona el?! Eu cred ca foarte urat.
Ai grija, incearca sa vb cu el pe tema asta!

| Alisse a răspuns:

Nu e deloc normal, chiar si de fata cu tine sa faca asta? Eu nu as trece cu vederea peste acest lucru e nesimtire din partea lui, ar trebui sa ii spui ca te deranjeaza si daca nu ii pasa de reactia ta, uitate si tu dupa alti baieti simplu.

| Andrada0025 a răspuns:

Uita-te si tu dupa alti baieti, sa vezi cum se invata minte!

| MirelusRoxi a răspuns:

Nu e normal pentru tine, insa pentru el, da. Ai grija cu el totusi!

| AnonymuSest a răspuns:

Plateste-i cu aceeasi moneda! Arata-i cum te simti tu in acele momente!