| redfox a întrebat:

Vi se pare normal sexul oral intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Andrulica a răspuns:

In ziua de azi sexul oral e un lucru normal. acum depinde si de cele doua persoane din cuplu. eu una cred ca intr'o relatie serioasa sexul oral e inca o dovada de iubire :X

Nu este umilitor, insa nici ceva obligatoriu. Nu este nimic iesit in comun intr-o relatie serioasa, de viitor, daca ambii parteneri simt ca nu este nimic aiurea in asta si nu au retineri. love struck

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de relatie daca e doar de o noapte eu nu as avea incredere sa ii dau oral pentru ca pot sa iau boala ceva.

| Flav a răspuns:

Trecand peste parerea mea personala, eu sunt ingrozit de ce raspunsuri au dat copilasii mai sus.

| Vizitiul a răspuns:

Bai, plozii, dac-o dati in orale, banuiesc c-o dati si-n anale, nu? Acolo ce senzatie aveti? Astept raspunsuri de la baietii care au practicat analul, cu fete ce-au baut lapte cu ceva ore inaintea actului in sine.

| NoChanceForUs a răspuns:

Pai...depinde ce intelegi prin normal.Eu prin normal inteleg sex, nu sex oral.

| NoChanceForUs a răspuns:

@Flav,cand mai devreme se discutau cazuri cu fetite de 12 ani care nu mai sunt virgine, te mira raspunsurile de aici?

| Phutui a răspuns:

Mie mi se pare normal, dar mi se pare si mai normal ca ambii sa faca asa ceva. personal, I love it :X big grin

| marthaa a răspuns:

Daca relatia este una stabila in care partenerii se cunosc foarte bine si au incredere unul in celalalt este ceva perfect normal.Si nu este un lucru rusinos sa-ti faci partenerul sa se simta cat mai bine in pat.

| AndaAndore a răspuns:

Mie sincer nu. Adica am o relatie de 3 luni, dar deocamdata nu vreau sa fac asta. Se spune ca atunci cand este o relatie lunga si partenerii se respecta reciproc, nu e nimic jenant sau scarbos. Dar mie acum asa mi se pare :d
Fiecare cu parerea lui!winking
Numai bine :*

| gya_5588 a răspuns:

Da.intr-o relatie de durata, nu are de ce sa fie anormal.

| anaMARIA a răspuns:

Nu.Normal clar nu e sinonim cu anal sau oral, din punctul meu de vedere.Plus ca mi se pare pur si simplu scarbos.Si gandeste-te ca vei avea copii peste ceva ani buni.Nu o sa te simti aiurea cand iti vei pupa copilul? Sau chiar si daca te desparti de respectivul/respectiva si incepi o relatie cu o alta persoana.Cand va trebui sa il/o saruti nu te-ai gandii la ce ai facut? Si ca probabil actualul/actuala nu te-ar mai saruta daca ar stii ce antecedente ai? Ma rog, fiecare cu parerea lui, dar mie categoric nu mi se pare normal!

| Blue17 a răspuns:

Sicer mie nu!
Adica nu stiu acum dk esti baiat sau fata, dar in cazul unei fete...bleach!
Trebuie sa mai mananci, un sarut ceva!
Din punctul meu de vedere NO WAY!

| gaga_1887 a răspuns:

Eu zic ca e un lucru cat se poate de normal si chiar placut

| xSoaked a răspuns:

"Normal" este un termen greu de definit in ziua de astazi.

| Petru_7202 a răspuns:

Eu zic ca da, acum depinde de tine si prietena ta, daca si ea e de acord, si de cat timp sunteti impreuna, si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarbos! Eu una nu as face asa ceva!
Depinde de fiecare... dupa mintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia asta vine de la sine atunci cand faci dragoste...pur si simplu, o faci sau nu. daca te gandesti sau pui intrebari, nu mai e dragoste, e sex, si atunci...e o relatie?

| tamango007 a răspuns:

Da daca nu vrea lady sa te duci la altele ar trebui s-o faca oral!