| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ok ca o fata de 14 ani sa fie cu un baiat de 16-aproape 17 ani?

9 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu este nimic ciudat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi se pare ok, sunt varste potrivite.
Am vazut destule relatii cu fete de a 9-a si baieti de 20-25 de ani, care au mers, sau merg in continuare, dupa ani si ani.

| Emilian65 a răspuns:

Da,este OK o astfel de prietenie.

| LoveSleep a răspuns:

Da, mi se pare foarte ok.
P.S: Cineva e puțin frustrat.

| RainmakerX a răspuns:

Nu. Ala de 17 ani are anumite nevoi iar fetele de 14 ani sunt prea mici pentru asa ceva. Daca nu face nimic tipul atunci e ok.

Dupa ce implinesc ambele parti 18 ani toate relatiile sunt ok. (parerea mea)

| Daniel9988 a răspuns:

Absolut normala diferenta de varsta.Problema este varsta.Adica si eu am vreo 22 ani si am avut prima relatie la 19 ani, cu actuala mea sotie.Deci....E bine sa fii convins cand incepi o relatie.Sa fie serioasa, sa se ajunga chiar si la casatorie.Dar la 14 ani esti cam prea mica.Toate fetele de varsta ta au poate iubit.Nu te lua dupa ele, fac asta doar ca sa se laude.Fii o fata cuminte si la locul tau, vezi-ti de carte, si dupa ai sa ai si iubit.

Răspuns utilizator avertizat
| Cartofisrl a răspuns:

Da