| OanaG a întrebat:

Vineri e ziua mamei mele... spuneti-mi niste idei de cadouri...care ma ajuta? [fara inele, lanturi de aur.ca are o gramada. aa si fara cadouri personalizate]batting eyelashes[dau funda]. Am 150 de lei pentru cadou.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu de exemplu i-am cumparat mamei mele de ziua ei o rama pentru fotografii in care am pus o poza cu mine cand eram mica. S-a bucurat enorm chiar a si plans.Deci incearca ceva care crezi tu ca ii va placea mamei tale. Cadoul sa vina din inima.Gandeste-te ce-i face placere mamei tale.

Si nu tot timpul o mama isi doreste cadou de ziu ei de la propriul copil, si doar un simplu "Te iubesc" e de ajuns pentru ca o mama sa simta ca o iubesti.

Dupa parerea mea nu trebuie sa le cumparam lucrurile scumpe si fara valoare, dar ceva mic si insemnat, inseamna mult pentru ele.

Baftaa :X

Si sa ne zici si noua ce i-ai luatwinking

7 răspunsuri:
| OanaG explică:

@mary3bee :Crezi ca imi vine comanda la Oriflame in o singura zi?laughing

| Urzică a răspuns:

Multumesc de fundita :X

| cosmina16 a răspuns:

Ai poze cu tine si cu ea?
daca da...
fa un album foto
si pui o poza si cateva cuvinte
ceva de genu: uite mama mai sti :bla bla bla
si la sf poti sa pui amintiri de cand erai mica
sa ii impartasesti sentimentele care le aveai spre exemplu atunci cand te certa sau cand nu iti lua o jucarie
sper ca te-am ajutatbig grin
eu asta ii voi face cadou mamei meletongue

fundabatting eyelashes?

| Adredemesconf a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum sau o crema de la oriflame, costa cam 115 lei eu i-am luat mamei mele de craciun.
Te pup:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de flori si o bluza(fiind mama ta, sigur stii cam ce este pe gustul ei).

| JustMusic a răspuns:

Poate s-ar bucura de ceva facut de tine adica ceva maunal nu ceva cumparat eu si fratele meu am facut o surpriza idendica cu ce care a facut raspunsul anonim i-am luat o rama de fotragsie asa de copi mici cu un bebe si o barza in care am pus o poza cu mine si fratele meu cand eram mici sa bucurat findca poza aia sa pierdut de cativa ani si am gasit-o ca semn de carte cand am facut curat in biblioteca i-am luat o floare si daca sti sa gatesi ai pute sai faci un tort tu singura