| BlitzLikeXd a întrebat:

Voi aveti noroc in dragoste sau nu?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu si chiar daca se zice ca asteptand apare, presoana aia a mai aparut in alte ocazii la alti tipi si nici nu are rost sa te iluzionezi, o putrefacta de mana 2º nu merge deloc, mai bine un animal de companie sa te joci cu el.

| Lword a răspuns:

Aceasta intrebare este relativa pentru ca in viata ai atat urcusuri cat si coborasuri. As putea sa iti spun in acest moment ca da, dar poate in viitor viata imi va demonstra ca nu. De altfel in acest moment nu am noroc in aceasta dragoste sireata. Ea te incolteste si te implineste, iar mai apoi pleaca pe furis. happy

| iDangerous a răspuns:

Da.

| iubesc a răspuns:

Asa si asa...merge

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Inca astept printesa pe calul alb. ati vazut-o pe aici?

| NuMaContrazice a răspuns:

N-am fost atent laughing.

| MissmysteriousS a răspuns:

''Dragostea = Batai de inima pentru dureri de cap''. Mare om, mare caracter laughing)

| andreea9701 a răspuns:

Da am foarte mult

| w0nderboy a răspuns:

Ce e pentru tine este pus de-o parte.
Stai liniştit.

| Cristina64 a răspuns:

Nu prea...sad

| Enanita a răspuns:

Buna!

La varsta mea nu cred ca se poate numi "dragoste". Cateodata am, cateodata nu.

Pa-pa!

| Lovetolove a răspuns:

Nu cred ca se poate numi noroc. Dar numindu-l cum spui tu..nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji. Ai noroc in dragoste, n-ai la bani. Ai la bani, n-ai in dragoste. Si tot asa.

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Cam nu... sad

| BornToParty a răspuns:

Așa și așa.

| anonimul29 a răspuns:

Nu de vreo 3 4 luni sunt alone dar nu ma plang laughing vorba aia cand te astepti mai putin o sa vina cineva si pentru tine happy

| AlexOne5 a răspuns:

Nu laughing

| xRaluMeow a răspuns:

Deloc crying