| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand va place de cineva de care ii place si verisoarei tale dar si prietenei tale cea mai buna?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tipul ala e un norocoslaughing
Eu una as renunta la "lupta", pe principul are balta pestebig grin

| Anca a răspuns:

Depinde cat de tare imi place de el si pentru ce anume.
1. Daca il vreau pentru o aventura, sau ceva trecator : ma bag urgent pe el (daca ma place si el) si nu afla nimeni nimic.

2. Daca imi place f mult si el ma place si vrem o relatie, atunci instiintez cele 2 individe ca eu cu el = un cuplu. Or sa renunte ele, sau cel putin asa ar fi normal.

In nici un caz nu as renunta la o persoana, doar pentru ca il plac inca 2 prietene, sau cunostinte sau ce-or fi.
Pai pe barbatul tau il vor placea sute de femei poate. si atunci ce faci?! Renunti la el favorizand altele?

| yuli10 a răspuns:

Realizez ca in viata mea anturajul e foarte restrans si incerc sa cunosc si alti baieti.

| georgiana a răspuns:

Lupti pentru el daca il vrei, dar nu daca este "promis" deja.

| Piscotel a răspuns:

Ma gandesc ca frate... baietii astia cu cromozomul XY sunt pe cale de disparitie rau, in cateva milenii nu o sa mai existe.

Sa fim seriosi!

Renunt la el instant si ma axez pe un alt baiat sau nu, probabil la fel vor face si verisoara si prietena cea mai buna...

| NoName0011 a răspuns:

Cel mai bine ii sa renunti la acel baiat, pentru ca nu merita sa strici o prietenie pentru un baiat.
Sunteti 3 fete care ii place un baiat, iar el nu poate fi cu toate 3.
Ar trebui sa vorbiti toate 3 si sa o lasati balta cu acel baiat.
Si totuti nu strica o prietenie pentru un iubithappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Renunt la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da ce atâta concurență, frate?
Pa, pa.