| Sebastian222 a întrebat:

Voi ce i-aţi spune unei fete cu care a-ţi fost în pat şi nu a-ţi putut face nimic?
Mi s-a întâmplat şi nici nu am reuşit să bag penisul în vagin şi nici nu mi s-a sculat. ceea ce e grav.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur nu te a atras fata, altfel nu există explicatie, decit daca nu ai vreo boală ceea ce nu cred, ce vârstă ai? M ai asteaptă citeva zile si m ai incearca poate era ceva trecator, oboseala sau lipsa de chef sau fata nu era pe placul tau. Sanatate multa si numai bine.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, o zi bună.

| Emilian65 a răspuns:

Nu grav, ci foarte grav. Mergi la un urolog si vezi ce este de facut.

| lpavel a răspuns:

E ceva foarte naspa big grin dar as zice ca m-am satisfacut inainte si de aceea nu am putut... big grin Oricum daca nu e asa cum am zis, tu ai probleme mari!

| Oana92 a răspuns:

Ai mai facut sex vreodata inainte de aceasta experienta? Pentru ca toti spun ca e grav, sa mergi la medic sa etc...dar nimeni nu te-a intrebat daca nu cumva era prima experientawinking

| Idkidk a răspuns:

Îţi ceri iertare, şi îi dai un cadou!

| Tinna666 a răspuns:

Mda.mi s-a intamplat asta si tipul respectiv mi-a zis ca e obosit si ca m-am udat eu prea tare..in fine, nu m-a deranjat ca nu avea reactii cat m-a deranjat ca incerca sa ma fac pe mine vinovata pentru problemele lui.
Deci orice ai face, nu da vina pe ea!

| Ionut_Radu_1984 a răspuns:

Hai si a doua oara! Nu are cum sa fie mai prost decat prima! Si nu iti mai da atat silinta

| UtilizatorNou5541 a răspuns:

Mi-as folosi gura dar nu sa ii spun ceva. Sunt curios daca te prinzi