| DUTCH a întrebat:

Voi ce iubiti la partenerul/partenera voastra?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Egoist mai esti!

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Penal, mie mi-ar place sa i-o fac, sa o innebunesc. Sa-i ceri ei sa-ti faca asta mi se pare injositor pentru ea, daca ea s-ar oferi insa, si stiu ca nu o face doar ca sa ma simt eu bine as accepta.

| Pho3nix a răspuns:

Daca te imprumut cu niste bani, nu-i normal sa mi-i dai inapoi?happy.
Ce primesti, dai si inapoi.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Frate din cate vad eu la avatar la tine cam vad ca esti major happy Frate... Mie mi se facea rusine in locu` tau sa intreb asa ceva laughing Wa Daca vrei doar sa ti`o suga pana cand ramai si fara maduva spinarii du-te frate la parapante si ti`o belesc alea pana cand ramai in scaunul cu rotilewinking Scuza`ma dar asta e. Nu m`am putut abtzine. Si app Ai grija ca daca faci sex oral si ejaculezi si partenera inca mai continua sa mai faca, sunt riscuri foarte mari sa iti suga si maduva spinarii. Si poti risca sa stai in scaunul cu rotile. Asta am auzit si eu la spital happy K asa a patit un amic la parapante happy L`a supt pana l-a terminat straight face

| Dramaa a răspuns:

Omule daca te duci la o curva e normal doar sa primestihee hee Dar daca o faci cu iubita ta atunci e normal sa si dai... Incerca si apoi vei vrea ca la orice partida sa faci astahee hee)

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Stai linistit ca nu e nimic "sickening". Si dupa cum am mai spus daca ciocanul e vartos nu-i nevoie sa pupi jos, altfel esti putin obligat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Pho3nix esti mortalrolling on the floor Daca faci sex anal cu una, e normal sa-ti faca si ea, oare cu ce? Cu vibratorul? Succes omule, sa ii cumperi baterii Duracel, dureaza de 10 ori mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva scarbos...straight face