| Happyjump a întrebat:

Voi credeți in dragostea adevarata?

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Totul este ireal!

| AtateaConditii a răspuns:

Da, cred in dragostea de parinte, dragostea fara de un animal, dragostea fata de patrie, dragostea intre doi adolescenti fara interese vinovate.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu,nu.ăăă şi încă ceva nu!

| neutrino a răspuns:

Cum sa nu cred? Tu crezi ca parintii nostri ne-au conceput printr-o dragoste falsa?

| sofisis a răspuns:

Fiecare dragoste este adevarata.Ca tine mai mult sau mai putin, asta e alta poevste. Dar oamenii, de fiecare data cand iubesc, iubesc sincer si adevarat.
Asta trebuie sa intelegeti cu totii cat mai repede. NU e obligatoriu sa tina 90 de ani ca sa se numeasca dragoste adevarata. Daca ai noroc ca o dragoste sa te tina langa un om toata viata, cu atat mai bine, esti un norocos. Dar nu e obligatoriu.

| angus35 a răspuns:

Dragostea adevarata este dragostea care tine toata viata.Din pacate, dragostea adevarata este pe cale de disparitie.

| Ammizzu a răspuns:

Da,exista

| ovidiu2295 a răspuns:

Da. Iubirea adevarata este un sentiment unic in viata.

| Twinkky a răspuns:

NU