| DeeepEyesClau a întrebat:

Voi credeti ca ma place? Suntem prieteni buni, dar ne vedem cam la una-doua saptamani, am iesit de vreo 4 ori, ultima data l-am intrebat eu daca vrea sa iasa fara sa folosesc niciun pretext. Nu prea incepe o conversatie, nu ma invita el undeva, nu pare disperat sa fie cu mine. Dar devine foarte gelos cand vorbesc despre alti tipi, m-a intrebat ce crede mama despre el, se holbeaza la mine uneori, imi face complimente, daca ne vedem si suntem fiecare cu grupul lui, isi paraseste grupul si vine la mine...

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lui ii place sa fie bagat in seama dar nu pentru ca ar merita, ci pentru ca nu e capabil de nimic.

| blueheart a răspuns:

Hei! Eu cred ca te place.Doar ca unele persoane isi exprima mai greu sentimentele.De ce nu incerci sa vorbesti cu el cand sunteti singuri? Sa-l intrebi ce simte pentru tine.Ce ai de pierdut? Nimic.Vei afla adevarul.
Succes! happy

| CosminC86 a răspuns:

Buna! acu' pe bune... crezi ca stiu eu daca te place? Lucrul acesta il poti afla doar de la el, sau de la prietenii lui, in orice caz cineva care il cunoaste bine.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Poate te place, asta numai el ştie. Dar pe lângă varianta asta, nu cred că vrea să stricaţi o prietenă foarte bună, iar când tu vorbeşti cu alţi tipi poate el îi cunoaşte p-ăia şi probabil nu are o părere foarte bună despre acei băieţi, sunt mai multe variante.
Dar nu avem noi, utilizatorii de pe TPU de unde să ştim dacă te place sau nu..Prin semnele pe care le dă, e posibil. dar numai el ştie.
Ai grijă ce faci :*.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : ykz.eduard