| Ella_1816 a întrebat:

Voi credeti in zodii?

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu mai cred... uneori se potriveau dar acum nu.
Imi zicea in horoscop ca o sa un an minunat, cu dragoste si fericire, etc sh s-a ales praful asa ca...nu e adevarat ce scrie acolo

| NickiMinaj a răspuns:

Cred pentru ca toata treaba asta cu zodiile mi se pare o oranduire fara cusur happy si intotdeauna m-am regasit in caracteristicile zodiei mele si i-am regasit si pe altii. De-a dreptul aberant mi se pare horoscopul zilnic.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu una cred in zodii big grin

| Puf a răspuns:

Uneori unele chestiicu zodiile se chiar adeveresc. Cine stie poate e o simpla coincidenta, insa unele chestii chiar sunt adevarate.(nu chiar toate dar majoritatea). Daca nu am crede, unde ar fi farmecul?

| Emma a răspuns:

De multe ori mi s`au intampalt lucrurile care erau acolobig grin
Dar.nu pon chiar asa mare baza pe elewinking
XoXo

| Adyr0 a răspuns:

Nop.

| LoveAngel223 a răspuns:

Nuu pentru ca se zice ca zodia leu este cea mai rea dar mama mea ste leu dar e o persoana mai inofensiva si mai slaba ...Asta este o prostie in primul rand nu poti citi in stele ca doar nu scrie nimic pe ele fiind ca nu este o simpla lumina. 2 poti sa le citesti ca nu sunt adevarate si ar trebui un infinit de foi care sa se refere la fie care persoana. Sper ca nu am suparat pe nimeni dar daca da imi cer mii de scuze aceasta este opinia mea

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Uneori se potrivesc...

| EyesSad17 a răspuns:

Eu nu cred in porcariile astea
nimic din ce spun ei nu e adevarat

| IloveCats a răspuns:

Da.chiar sunt foarte pasionata de astrologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla ce nu ai vrea sa stie altii despre zodia ta - adevarul despre specificul fiecarei zodii: http://www.cs-gothic.ro/......t2244.html

| Shadow_8612 a răspuns:

Nuphappy

| ionutz_7853 a răspuns:

Cu fosta a fost exact cum ziceau aia dar acum nu stiu depinde uneori se potrivesc alteori nuhappy :*