| alogalina a întrebat:

Voi cum ati proceda, daca un coleg tampit v-ar copia in mijlocul banchetului o scena pe care voi ati gandit-o toata saptamana...in cazul meu s-a dus sa fure un trandafir pe culoarea care ii placea ei dupa ce i-a spus unu' ca eu stiam inainte si ala cand a vrut sa o invite la dans, l-a refuzat si a dansat toata seara cu mine, ci nu cu el doar el e un chelios si avea si o rima:"Iov e tuns ca la chelie ca vine de la puscarie", plus ca ala era un tembel gras plin de idiotenie...care vine la mine si ma ia de gat. Oricum data viitoare il omor

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Dacă îl omori cu adevărat, faci închisoare... ai putea șă îl consideri, un perete, cu care nu ai ce să vorbești.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil ca-mi faceam cizme din pielea lui! Cu el mi-as fi reglat conturile oricum, nu cu fata! Nu e vina ei ca a fost prinsa la mijloc, plus ca si-a aratat clar preferinta pentru tine.Dar pe nenorocit l-as... jupui(!).

| mgtow a răspuns:

Eu ma urcam pe scena si ii trageam un pumn in bot apoi le ziceam la lume ca aia era faza mea si ca a copiat-o.

| ruPfashu a răspuns:

Da-i bice ce mai astepti :d

| BeBebuu a răspuns:

Mnooo:Oii dadeam la clanxonrolling on the floor))))
o perversa ca p targovna puiu si il rezolvibatting eyelashes:*
baftalaughing)))

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Ohh eu-s fata daca se intampla si eram in locul tau nu ma urcam si il bateam pe scena ci pe strada daca il prindeam crapam asfaltul cu el,,, ahhh si nu te cobori la nivelul lui din cate am inteles e un magarwinking

| samy97 a răspuns:

Kill it fast.laughingil bateam acolo in locu` tau!

| Bastanul a răspuns:

Trebuie sa ii arati cine e seful...dai ca nu merge, te duci la fata si lesini in fata ei, poate, poate te va intelegewinking totusi, ai spus ca ai dansat cu ea...

| Bastanul a răspuns:

Trebuie sa ii arati cine e seful...dai ca nu merge, te duci la fata si lesini in fata ei, poate, poate te va intelegewinking. Totusi, ai spus ca ai dansat cu ea.

| D0breEdward a răspuns:

Eu as bateo pe femeie pentru ca e curva sa fie cu doi.