| Ammizzu a întrebat:

Voi fetelor ce faceti ca sa obtineti orgasm sau ce va fac baietii ca sa obtineti orgasm?
Voi baitetii ce le faceti la fete ca sa obtina orgasm?
Scuzati-mi intrebarea. Puteri sa imi lasati mesaj pe privat si niste linkuri cu acest lucru

22 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Masaj c l i t o r i d i a n big grin
saruturi fieerbinti smug

| express11 a răspuns:

Ia-ti un vibrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e o curva. curva e femeia insurata care mai are un bou sau "n" pe langa sotul ei, ea e o panarama.

Răspuns utilizator avertizat
| Torres92 a răspuns:

Esti fata?
Eu ca baiat, imi sarut iubita pe gat, buze, sani
ii mangaii parul,
si apoi se incinge ca un cuptor laughing

| Ammizzu explică (pentru Torres92):

Da, sunt fata.

| AndaluziaM a răspuns:

Maxim

| Sergiu72 a răspuns:

Stimulare alternativa cu limba si cu penisul a clitorisului si a punctului G, sex oral, penetrare mai brutala, lingerea urechilor, suptul sfarcurilor, vorbe triviale, etc. Comunicarea partenerilor e importanta.

| CeceLove a răspuns:

Buna pai eu sunt fata deci iti pot zice ce fac eu ca sa obtin orgasm. De cele mai multe ori mi s-a intamplat sa am orgasm cand eram foarte excitata deci sa aveti un preludiu lung este foarte important. Trebuie sa fii relaxata cand o faci, nu trebuie sa fii incordata sau stresata. Iar eu obtin un orgasm de obicei cand baiatul se misca repede acolo si de asemenea atinge punctul G cred...sau cel putin o zona in care simt multa placere(asta depinde de baiat daca reuseste sa atinga acel loc sau nu). Sau daca nu simt ca si cum asta e de ajuns imi frec/masez clitorisul in timp ce baiatul se misca acolo si atunci sigur obtin un orgasm.
Sper ca te-am ajutat :-)

| Torres92 a răspuns (pentru CeceLove):

Ba esti neboon
Exact ca in filmele XXX laughing

| CeceLove a răspuns (pentru Torres92):

De ce? O fac gresit sau ce? O.o

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru CeceLove):

Ce frumos te lauzi, bravo, meriti o diploma.

| Ammizzu explică (pentru CeceLove):

Tu unde ai localizat punctul G?

| CeceLove a răspuns (pentru Ammizzu):

Pai...in vagin happy

| Ammizzu explică (pentru CeceLove):

Iti las un mesaj pe privat

| Sergiu72 a răspuns (pentru Ammizzu):

Punctul G se afla la 3-5 cm adancime, pe fata anterioara a vaginului, poate fi stimulat si cu degetul pana la orgasm care poate fi insotit de juisare (fata face pe ea de placere)

| Torres92 a răspuns (pentru CeceLove):

Ca o profesionista mai bine zis
Ajuti si tu, in partida, nu stai cu ochii pe pereti ceea ce e bine
Nu ca altele, asteapta totul sa faca baiatul
Bravo

| Torres92 a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Asta inseamna fata buna la pat
BV ei

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru Torres92):

Da, cred ca formati cuplul perfect. Amandoi ganditi la fel si doriti acelasi lucru. Dati-i bataiewinking

| CeceLove a răspuns (pentru Torres92):

Mersi

| CeceLove a răspuns:

1. M-am despartit de prietenul meu pentru ca acum iubesc alt baiat care din pacate e in Australia
2. Da prietenul meu nu voia sa o faca dar eu am spus din experienta cu ceilalti fosti pentru ca toti fostii mei in afara de ultimul au facut-o cu mine :-)