| XatomisX a întrebat:

Vorbeam cu prietena mea pe facebook si deodata iese m-am gandit ca poate s-a dus la baie sau undeva o sun peste 15 minute de vreo 5 ori si nu a raspus apoi pe la 5 dimineata se logheaza 5 minute pe fb si apoi iese.Ea mi-a zis ca a adormit si a avut telefon pe silentios happy dar daca tot intrase 5 minute atunci pe fb nu era frumos sa imi zica ca nu a auzit telefon si ca adormit.Si nu inteleg cum sa adormi asa adica a dat log out fara sa zica noapte bun si m-am suparat si i-am ziswinking credeti ca sunt eu exagerat si m-am suparat degeaba dintr-o chestie minora?

18 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, exagerezi pentru o situaţie minoră, deşi ţi-a explicat ce s-a întâmplat. Dar, dacă te-ai îngrijorat este normal să te superi pentru că nu te-a anunţat când se culcă.
Şi eu m-aş îngrijora enorm de mult dacă fiinţa iubită nu mi-ar mai răspunde, cred că m-aş gândi la toate rele care se pot întâmpla pe acest pământ.
Treci peste şi bucură-te de această zi minunată.

| SkyPilot a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Si logarea de dimineata cum s-ar explica? A iesit brusc pentru ca a avut ceva de facut care necesita si ignorarea telefonului, iar dimineata la ora imposibila a intrat ca sa vada ce s-a intamplat. Oare ce o fi avut loc intre timp?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru SkyPilot):

Cine știe? Puteam doar să presupunem. Am auzit persoane care spun că sunt logate pe facebook fară ca ele să știe, poate este o problemă de la facebook. Nu știu dacă este adevărat deoarece nu am cont acolo. Facebook-ul distruge încrederea în oameni după cum observ.
Poate este de vină și oboseala, s-a trezit devreme să verifice facebook-ul, bineînțeles. A luat-o somnul și a uitat să îl anunțe din timp.

| SkyPilot a răspuns (pentru FemeiaPisică):

La 5AM sa verifice fb? Hmmmm...

| FemeiaPisică a răspuns (pentru SkyPilot):

Se întâmplă... Ce bănuieli ai?

| SkyPilot a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Exact ce am spus mai sus. Ca a a avut loc ceva necurat.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru SkyPilot):

Pentru ceva atât de minor, voi bărbaţii deja vă gândiţi la trădare? Nu se ştie ce s-a întâmplat, dar nu cred că este ceva atât de grav.
Poate este de vină lumea din jur, peste tot divorţuri şi adulter. Normal că vă pierdeţi încrederea în persoana iubită.

| SkyPilot a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Ai o explicatie plauzibila? Ma deconectez fara sa ii spun iubitei? Dispar vorba ceea ca magarul in ceata, iar la 5AM ma... grija sa va ce s-a mai intamplat? Eu le spun ca ies si amicilor, nu ii las sa stea de fraieri in fata laptopului.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru SkyPilot):

Te felicit pentru că anunţi când trebuie să pleci/ieşi, aşa nu îngrijorezi persoanele care ţin la tine. Poate intra în discuţie şi ceea ce crezi că s-a întâmplat. Avea timp câteva secunde să îi trimită un mesaj şi să îl anunţe că nu s-a întâmplat nimic, dar a ales să verifice facebook-ul şi să îl ignore.
Mi-aş dori şi eu un suflet care să îşi facă griji pentru mine, dar nu toţi avem noroc.

| Liviu a răspuns:

E vina ei, te cam ia de prost.Ori e alba ori e neagra.Mie nu imi plac chestii de genu. prima data trec cu vederea apoi nu

| Emilian65 a răspuns:

Asa sunteti voi, astia tineri, va suparati si va despartiti di orice.

| Doub a răspuns:

Poate esti prea obsedat si simte si ea nevoia sa stea singura.

| SkyPilot a răspuns:

Nu arata bine. Cam suna a ce a zis JONY6000.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Eee na si tu. A iesit, a facut dragoste cu altul si dimineata cand ala a plecat ea a verificat sa vada daca te-ai prins. Stai linistit, i-a placut ce a facut laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti exagerat daca mai ramai cu ea. E clar ca buna ziua ce s-a intamplat, nu stu ce fel de vrajeala are respectiva in ea de a reusit sa te convinga, dar daca nu a stat cu altul pana la 5 dimineata eu imi mananc un rinichi.

Sincer acum, sansele sunt peste 90% sa te fi inselat si cred ca orice om cu capul pe umeri ar banui exact acelasi lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rinichiul ăla...îl preferi prăjit sau fiert?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crud si proaspat.