| Jessabell a întrebat:

Vorbesc de pe contul la o prietena, am mai pus o intrebare azi ca sunt cu unu de 9 luni asa...

Am o problema destul de mare sa zic. Asta a spus ca nu face sex cu mine pana nu fac 18 ani, eu i-am spus de n ori ca vreau sa o fac cu el si el nu si nu ca asteapta pana fac 18 ani, ca a spus ca sa fiu preagatita, ca nu ma forteaza si ca sa numi pun sanatatea in pericol, dar eu sunt deja pregatita.

Eu m-am saturat sal astept si maine ma duc sa ma culc cu un prieten, sunt virgina eu, asta care voi face sex cu el numai esti si va stii cum sa ma ia!

Credeti ca procedez ok, adica pe actualu meu prieten nul iubesc, dar el ma iubeste mult si a facut orice pentru mine, deci nu cred ca ar fi vreo problema?!

Eu am 17 ani si gagicamiu 18.

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Totusi imi raspunzi la intrebarea de ce v-ati despartit? pareti asa fericiti in poza

| maria999 a răspuns:

Eu zi sa-i spui ca na dupa daca afla poate o sa incerce sa se razbune. Nu e ok ceea ce faci.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte frumos ti-a spus: ca nu face sex cu tine pana la 18 ani.Ai rabdare sa faci 18 ani si atunci va fi si el de acord sa faceti sex.

| ywar a răspuns:

In primul rand -nu pot sa ma abtin- observ ca esti o agramata, clasa I, fara reducere.
In al doilea rand principalul tau scop in viata este sa ti-o pui si faci orice ca sa iti indeplinesti visul, de parca asta ar fi realizarea suprema. Ai mintea ingusta, foarte ingusta si candva vei plati pentru aceasta, de obicei cand nu te astepti.
Nu meriti nici cat o ceapa degerata si prostul ala de baiat care se pare ca tine la tine e prea cumsecade. In principiu din palme peste fata si batai zdravene sa te trezesti nu te-as scoate... poate asa iti vine mintea la cap.
Ocupi un loc sub soare de pomana si esti o catastrofa care maine, poimaine va defila cu... la vedere, ca deh, vrea si ea un loc de munca de secretara, demna de servicii de calitate platite pe bani grei.
Am fost elegant, trebuie sa recunosti...

| Felys a răspuns:

Pacat de baiatul ala, iti bati joc de un suflet curat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zdreanta care estilaughing

| frostxtq a răspuns:

Eu zic sa stai pe fundul tau, sa nu te grabesti in halul asta sa faci sex cu un tip doar pentru ca nu mai ai rabdare. Ramai cu "gagicatu", sunt multe metode de a simtii placere nu e neaparat sa existe contact sexual. In plus de asta ai putea sa apreciezi ca doeste sa astepte inca putin si ca te intelege. Altii ar sari pe tine ca lupii pe oi.

| piratul a răspuns:

Nu asculta pe nimeni ce spune, fa doar ce iti spune inima sa faci, chiar de o sa regreti mai tirziu macar nu regreti pentru ca ai ascultat pe altii...

| Burjon a răspuns:

Nu o face!