| RAY a întrebat:

Vouă va raspunde cineva pe badoo? Am cont de o luna si nimic

34 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Da, pe mine ma apelasera 70 de gays cam in 1, 5 luni si add la "cine te place", femei neam si nici nu raspundeau alea carora le scriam, asta era in 2013 cand cautam ceva de distractie, acum nu mai caut ca nu mai vreau nici atata.
Ai zis "cineva", n-ai zis "femei", asa ca si gays intra la cineva.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Sa incerc si cu gays? laughing laughing

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai eu nu n-am incercat! Ei m-au apelat ca-mi vazusera poza, eu am incercat la femei.
Un om nu poate incerca cu acelasi sex daca nu simte asta de la sine, daca simte atractie si asa, atunci automat raspunde si la ofertele de la gays.

Mie mi-ar fi placut sa fiu bi, sa-mi placa ambele ramuri, ca asa e democratic, sa poti alege.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Nu o vrut dumnezeu sa te determine sa pacatuiesti, bucurate nu vei ajunge in iad

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si cine a zis ca daca ma duceam cu baieti pacatuiam?! Lasa-l dracu de dumniezo ca mai rau facu, nu e normal sa nu fie democratie, democratia, nu imi zice mie un dumnezeu iluzioriu ce sa fac la o adica.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Glumeam

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Aaa, bun.

| Sofer a răspuns:

Inafara de seen și fără răspuns, doar 2 persoane mi-au răspuns. Nu au ce cauta aceste specimene pe badoo doar din plictiseala dacă nu cauta nimic.

| RAY explică (pentru Sofer):

Poate sunt roboti, pe tinder, twoo imi raspund fetele

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Pe tinder nu mai încerc ca nu am ajuns nicăieri. Ne dam like și intrăm în conversație dar ele nu răspund. O sa încerc și eu twoo.

| SG1995 a răspuns (pentru Sofer):

Tinder e pentru snobi, pe bune dacă nu ești la vreo facultate și n-ai bani cu caru n-ai șanse acolo. Tinder e pentru tineri studenții middle class.

| SG1995 a răspuns:

Pe Badoo n-am dat niciuna, dar acum un an am vorbit cu una pe TWOO, tipa era chiar din zonă, am schimbat numere de telefon, am început de-am vorbit pe cameră, urma să ne vedem, din nefericire tipa era genul de tipă cu expriențe proaste în relații și nu voia nimic serios, dar voia să ne vedem să ne-o tragem, ce era nasol că pe lângă că tipa era foarte ok fizic, era și ca personalitate genul de tipă la care mă uit, prin urmare din frica de-a nu mă atașa de ea, iar ea să fie dezinteresată, i-am zis pass a doua zi.

| Sofer a răspuns (pentru SG1995):

Ce noroc ai avut cu ea. Dacă doar asta dorea happy aveai poligon de tragere.

| SG1995 a răspuns (pentru Sofer):

Mă da, dar eu sunt genul de tip care se atașează rău dacă tipa e ok din toate punctele de vedere, și ei bine, ea chiar era ok. Deci pml, am zis să nu risc pentru o partidă de sex și două trei ieșiri în oraș să ajung să sufăr câteva luni, așa că am lăsat-o baltă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Mai buna-i lăbica. Decât să te pui în pericol, da e nasol așa.
Că tot te gândești la ea și acum laughing că regreți că nu ai facut-o, daca i-o trăgeai atunci, acum nu mai erai atașat de ea. Boss.

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Că tot te gândești la ea și acum"
Chiar deloc, și nici nu regret, consider că am fost inteligent, ideea e că contează ce cauți, iar eu nu caut doar sex cu o tipă, și dacă lucrurile nu merg mai departe de un sex, asta e mai bine să nu-mi fac speranțe. Sexul e fain, dar sunt unele persoane cu care ai vrea să petreci ceva timp după ce ți-o tragi, și unele persoane care nu ai putea face mai mult decât sex, am întâlnit ambele categorii de persoane, iar tipa de care am vorbit în răspuns face parte din categoria persoanelor inteligente și dezinvolte pentru care eu în general tiind să formez un atașament, deci dată fiind situația am luat decizia corectă și nu am niciun regret. De gândit la ea, nici atâta, pur și simplu adnedocta cu tipa făcea parte din răspunsul la întrebarea lui Ray. Și da, în unele cazuri o labă e de preferat, în locul unei femei, doar în unele cazuri.

| ancaval a răspuns:

laughing

| RAY explică (pentru ancaval):

De ce razi? laughing laughing

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Nu-ți zic, na. Nu trebuie să le știi tu pe toate!
Dă-ne și nouă contul tău, să te căutăm laughing îți răspundem noi... așa cum... trebuie!

| RAY explică (pentru ancaval):

Iti dau altceva https://tellonym.me/boytm666

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Nuuu, nu altceva! Eu comand, nu tu. Iar ai uitat? Bată-ce norocu'!

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

No, stai așa, că e serioasă traba. Păi și tu ar trebui să arați ca Johnny Bravo, ca să te i-au în serios. laughing
Suntem nemulțumiți tare laughing greu cu noi, dar lasă că e bine așa laughing

| RAY explică (pentru ancaval):

Nu e tipa de el, tipa e de nota 8, in tm sunt fete mult mai frumoase ca aia, era un exemplu, ori arati ca el ori ai bani si vezi de o sugarbaby

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

La ce comentarii ai, înțeleg de ce "nimic" la tine pe acel cont laughing În fine, las-o așa!
Ia o bănățeancă frumoasă și însoară-te! Nu o să îți pară rău! E frumos să ai familie!

| RAY explică (pentru ancaval):

Sunt copii acolo, mai ma amuz cateodata, le pot fii tata, de plicti mai intru acolo

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Unde, acolo?
Eu vorbesc de REALITATE, și nu despre mediul virtual! Câți ani ai?

| RAY explică (pentru ancaval):

Pe tell, cati sunt de la revolutie

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

No, destui ai! Îți ajung.

| Adyy5 a răspuns:

Am avut vreo 30 mesaje de la tipi in primele 24 de ore, dar nu mai am contul demuult

| Paul0007 a răspuns:

Eu am cont pe twoo si primesc cate 50 de mesaje zilnic -> hello i am bored you wanna chat with me laughing

| Paul0007 a răspuns:

Pe twoo e misto ca poti sa vorbesti pe camera cu alea pe acolo dar oricum toate-s porcarii sa te faca sa platesti nu stiu ce abonamente si majoritatea sunt ROBOTI... pe mine m-a abordat un cont fals care imi zicea prin email ca sta in RUSIA si sa ii trimit bani sa vina in Romania sa avem o relatie laughing)