| Mnumh a întrebat:

Voua vi se pare normal ca, daca ii spun iubitei mele ca o iubesc, ea sa spuna si eu? Mie cel putin mi se pare o lipsa de bun simt. Pur si simplu nu imi place. Voua cum vi se pare?

14 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daaa, sa-ti spuna: "si eu te iubesc"
e bine asa?!

| VadTot a răspuns:

Pai daca i spui de 100 de ori pe zi acum fata ce vrei sa faca. sa repete ca papagalu dupa tine?laughing)

| AnnY98 a răspuns:

Ce nu'ti place la chestia asta?
Deci daca nu te baga in seama cand ii spuneai TE IUBESC atuncea iti placea?
-Te iubesc!
-Si eu!
ce ii rau in chestia asta? straight face

| ywar a răspuns:

Mai, eu zic asa: o iei la poceala, ii dai 2 babastoace peste mufa si ii spui asa... fa, daca nu spui ca am iubesti ajungi ca Elodia! Acu' serios, ce nu-ti place?

| Alcyon a răspuns:

Mie mi se pare ceva normal. Fiecare are modul lui de a-si exprima sentimentele. Poate ca ea nu tine atat de mult la declaratii. Si eu sunt la fel. Nu pun pret pe vorbe, ci pe fapte. Sunt o multime de cupluri care-si fac juraminte peste juraminte iar peste o saptamana auzi ca s-au despartit.

| vocea a răspuns:

Paia cum depinde de ea daca te iubeste cu adevarat si simti asta nu mai conteaza cum iti spune, de de scup poate sa spuna oricine dar de simtit aproape nimeni

| Mussette a răspuns:

Daca asa simte ea. nu-i mai zice si nu vei mai auzi "si eu".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de bun simt nu este. Nu te uita la vorbe, faptele ei ce spun? Faptele sunt cele care conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa fii cu actuala amica, daca ai, si daca la ea faci referire, uita-te in urma trecutului tau, inainte sa ajungeti impreuna, fii sincer, este ca-ti doreai sa auzi din partea ei, dupa ce-i spui c-o iubesti, sa auzi: "si eu", a?

Apreciaza, nu este lipsa de bun simt, pare mai de graba o scurtatura, o dorinta prin care sa ti se faca mai repede o declaratie de iubire, pana la urma ti se arata ca sentimentul e reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Ma scoate din minti. laughing Si la faze de genul ma enervez si cand mi se spune mie te iubesc raspund cu " Ok, multumesc. ".

Si da, mi se pare total aiurea sa zici " Si eu ". Denota lipsa de interes, pana la urma nu cred ca doare pe nimeni gura sa zica mai mult de " si eu ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' multe pretentii si pe tine. Oi fi Printul Charles. Nemultumitului i se ia darul, stii tu vorba aia.

| ElectronicPieces a răspuns:

Conversație între mine si iubita:
-Te iubesc
-Si eu
-Da' te iubești singura draga mea?

Nici eu nu suport treaba asta happy

| DrLove24 a răspuns:

Nu ii mai spune ca o iubesti, si asteapta sa iti spuna ea acest lucru. In felul asta iti vei da seama daca intr-adevar te iubeste sau nu. Bafta!