| sexygirl_8423 a întrebat:

Vream sa va intreb este normal ca sora mea la 12 anii sa aiba prieten?

Răspuns Câştigător
| MicutzaaPooh a răspuns:

Dragostea nu are varsta laughing pai nu cred ca este prea normal totusi e o varsta fragedathinking

8 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Nu, nu este normal...dar totusi, geloasa smug?

| ShowTim3 a răspuns:

Eu ca si copil mai mare, ma uit urat la chestiile astea, adica sincer in ritmul asta o sa vedem copii in scutece care se saruta pe gura, laughing cum e melodia ai a lu cleopatra stratan cu ghita, la 4 ani canti melodii de dragoste... "ghitaaa nu pot sa dau scutecul jos sa iti faci treabaaa " cam asta e mesajul laughing parerea mea

| zuzu a răspuns:

Daca e o relatie de copii`.da e normal:]

| agentulagent a răspuns:

Nu

| cuvant a răspuns:

Nu e normal sa zici ca are un iubit. Oricum nu stiu ce este acel lucru dar depinde ce se intampla in relatia lor. Daca o relatie care o ajuta la dezvoltarea in socializare si lucrul de genul asta. e ok

| GwenS a răspuns:

:]] deci mor de ras laughing)) rolling on the floor)) in ziua de azi vezi fete de 10-11 ani ca au prieteni laughing)) laughing) deci nu stiu cum sa spun.bhay` e sa zicem binisor ca invata din greselihappy insa sa nu faca alte prostii sau sa devina o micuta c***a si sa nu isi faca un obicei din a se combina cu baietii`. deci revenind fii cu ochii pe ea.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Hell,no :o nu e normal, e feşiăn laughing

| CryssCrySta a răspuns:

Acum foarte multe fete de 12 ani au prieten asa ca nu poti decat sa ii dai niste sfaturi de sora mai mare.