| Macho a întrebat:

Vreau parerea fetelor. Apreciati mai mult un baiat care are ras parul pubian sau cand acesta are "padurice"(ca in filmul " You Don't Mess With Zohan" )? binenteles.cand vine vorba despre sex. astept raspunsurile voastre. Ciao!

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ar fi indicat sa fie ras.In primul rand e vorba de igiena. Un baiat ingrijit se rade.

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mai bine ras. E mai igienic, mai estetic. Daca nu ras, cel putin tuns scurt de tot (trimmed). In niciun caz ca in zohan, bleah!laughing

mlm
| mlm a răspuns:

Igiena intima a organelor genitale nu consta numai in spalat ci trebuie si parul tuns cit mai scurt posibil, este inestetic sa vezi un barbat cu parul pubian foarte mare, asa cum ne spuneai si tu"padurice".

| lia a răspuns:

Mamaaaa... unde m-am dus cu imaginatia...traumatizant worried
Ce imagine neplacuta... fara par...chel sa fie laughing

| Sara2 a răspuns:

Cand il cunosc nu il intreb daca se rade sau nu, daca ajung sa il iubesc il iubesc oricum

| JustMeFlory a răspuns:

Mai bine sa nu aibe par! Nu arata deloc estetic si nici nu este igienic... Tie ti'ar placea o fata cu par? Nu credbig grin

| Encore a răspuns:

Vai cum sa aiba par? rolling on the floor
Exista fata sa ii placa baiatu cu par acolo?laughing

| canarita a răspuns:

Ce ras nene? Mie imi place sa fie boschete sa ma pot plimba cu drujba pe-acolo...

| Lorenyk a răspuns:

Mai bine ras. e mai igienic, asta e cel mai important.

| Macho explică:

JustMeFlory---> am vazut pe un forum.ca unu se dadea mare "stiutor".si unu a facut aceeasi intrebare ca mine.asta ii rasp" Esti gay? barbatii trebuie sa aiba par.si fire cat mai lungi.doar pentru asta suntem barbati" .cand am vazut m-am speriat.de asta am si facut aceasta intrebare.
Eu ma rad sau il tai cu forfecutza.cand vad ca ajunge la o anumita marime. si mie imi plac fetele rase. si consider ca asa e cel mai bine si dupa cum zici chiar tu. e cel mai igienic. mersi pentru rasp

| Brigitta a răspuns:

Farahappy Nu vreau sa-mi incalcesc degetele p`acolo...
Dar nici ras nu-mi place, apoi creste mai mult si mai des.
Sa fie tuns ( cred ca cu aparatul de barbierit fac).

| daniela_7403 a răspuns:

Cu paar mai! barbatul trebuie sa fie natural... urasc cei rasi parca-s homosexuali nu altceva(parerea mea)

| extream a răspuns:

Cu par e cel mai bine si pentru baait si pentru fata e mai natural! E mai super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ma cunoasteti. O sa va timit o poza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat ingrijit are par ingrijit pieptanat, cu carare pe mijloc ca la orice penis serios. unul neingrijit este plin de latei, si de transpiratie si jeg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cad e ras e mai excitant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara par, mai ales daca vrei sa faceti si altfel de sex...intelegi tu... da-mi voie sa te sfatuiesc sa scapi si de parul de la axila, e la fel de disgusting...ala de pe maini si picioare lasa-l, esti mai viril asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ca baiat il rad pe cel pubian...cum ziceti voi e mai igienic...