| Reny07 a întrebat:

Vreau rapid o solutie pentru ca nu mai vreau sa fiu virgina si nu vreau sa fac sex
Spuneti-mi cum si va rog nu scrieti doar un cuvant si daca puteti explicati-mi
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| saby26 a răspuns:

Cu degetelul draga.baga-l adanc pana curge sange.stiu ca este la misto intrebarea ta da ce sa facem doar suntem toti pentru unu

16 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nu poti sa ramai virgina daca nu ai un contact sexual adica daca nu faci sex!

| Lollipopy a răspuns:

Daca nu faci sex nu ai cum sa nu mai fi virgina. exista suuute de lucruri care sa ti le bagi in pzd dar numai cu un baiat iti pierzi virginitateahappy

| xMoTaNeL a răspuns:

Baga un castravete.

| Feliciann a răspuns:

Ce degetul il bagi incet incet pana intra tot cand intra tot continui il bagi il scoti il bagi il scoti pana vzi ca intra foarte usor
atunci nu mai esti virgina daca inhtra foarte usor ai id meu folosestel. capelinul

| regele1 a răspuns:

Ca sa nu mai fi virgina trebuie sa faci sex.

| doctginecolog a răspuns:

Salut,oare este astazi o zi deosebita, sau esti de obicei asa tampitarolling on the floor
mai bine infingete in creion mdf

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dezvirgineza-te singura, adica masturbeaza-te cu ceva ca sa ti se rupa himenul.

| Anamaria97_2847 a răspuns:

Masturbeaza-te,altfel cum, dar indicat ar fi sa daci sex, daca nu ai zis nimic de varsta doar atat pot spune

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Ti-am citit toate intrebarile si nu inteleg de ce o fata de 11 ani (asa ai mentionat intr-o alta intrebare) ar vrea sa nu mai fie virgina... Doar pentru ca toate colegele tale nu mai sunt virgine inseamna ca trebuie sa te alaturi lor? Nu te supara dar ele sunt niste curve (scuze pentru cuvant, dar altfel nu ma pot exprima). Daca ele ti-au spus cumva ca daca ramai virgina nu o sa mai fi prietena lor inseamna ca nu sunt prietenele tale. Daca tie ti-a venit ideea asta...atunci scuza-ma dar trebuie sa spun ca, copii din ziua de azi nu mai sunt ceea ce erau pe vremuri. Eu la varsta ta (si nu te gandi ca asta era in 1990, am 15 ani, fa tu un calcul) nu stiam de sex si masturbare si tot ce mai stiu copii din ziua de azi. Dar totusi pe atunci era altfel.
Sunt 90% sigura ca nu o sa iti convina ca am scris eu aici, dar asta e. Eu sper sa renunti la ideea asta idioata pentru ca nu devi mai desteapta, mai frumoasa sau cu mai mult lipici la baieti daca te dezvirginezi... dimpotriva.

| AneBbi a răspuns:

Bai da proasta rau mai esti, cum sa pai o asemenea intrebare nici macar la misto nu ar trebui esti varza, se vede ca nu gandesti ce d**** ai in capu ala tarate in loc de creier oare e posibil asta? m.m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu.Baga-ti ceva in vagin,poate chiar degetul, dar foarte adanc, pana iti va curge sange si ADIO virginitatewinking

| Reny07 explică:

Adriano idul meu e pisipisi07

| Reny07 explică:

Intrebarea nu e la misto este serioasa si mi-as dori sa nu mai fiu dar as vrea fara dureri mari... am 11 ani aproape 12

| EuSoDoFsE a răspuns:

Dezvirgineaza-te singura.

| EuSoDoFsE a răspuns:

Dami-un mesaj cu id tau si iti explic:*

| flyforfun a răspuns:

Io zic ca mai bine faci sex o data... ce mare branza si in plus dc ai vrea sa fi dezvirginata ca nu inteleg? tongue