| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar o carte de dragoste prietenei mele de ziua indragostitilor. Ce imi recomandati? (vreau ceva sa nu fie vulgar si sa o pot gasi usor la magazine)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cartea de bucatelaughing

| octa2021 a răspuns:

Du-te la librarie si vezi printre rafturi o sectie numai cu carti care iti plac.Dar vezi ca sunt intr-un loc mai restrans.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

50 de umbre ale lui grey laughing dar daca vrei sa citeasca ceva erotic si sa si moara de ras Suge-o Ramona de Andrei Ciobanul e o carte excelenta

| SaraYang18 a răspuns:

Orice carte de Nicholas Sparks, PACIENTUL ENGLEZ - Michael Ondaatje
Jane Eyre - Charlotte Bronte
Gayle Forman-Daca as ramane

| AmaliaMiha a răspuns:

Incearca Iubire peste timp.

| AmaliaMiha a răspuns:

Incearca Iubire peste timp scrisa de Nora Roberts. E super!