| XxRobeexX a întrebat:

Vreau sa fac un baiat sa ma placa si nu reusesc el crede ca sunt draguta si cea mai buna prietena a lui dar nu vrea sa stea cu mine ca e mai mare cu un an decat adica eu am 13 si el 14 Ce sfat imi dati?
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Arata-i ca il placi si ca nu vrei sa ramai doar o prietena... daca ii arati si lui ii place de tine sigur iti va arata asta happy Si anii nu-s o problema... un an nu strica adica chiar e bine big grin Funda!