| ANONIM128552 a întrebat:

Vreau sa fac un video prietenului meu de ziua indragostitilor cu poze si o melodie si as vrea sa scriu ceva la fiecare poza dar nu stiu ce: -? ma puteti ajuta nu vreau chestii foarte siropoase si lungi... cateva cuvinte la fiecare poza dau fundita.

1 răspuns:
| AnastasiaMariaStacey a răspuns:

A trecut de mult ziua indragastitilor si cred ca ai facut ceva foarte frumos.
Era chiar frumos sa scrii ceea ce simti la fiecare poza, ce ati facut in ziua respectiiva si cum te-a marcat acea zi. sau sa ii zici cat de mult il iubesti la fiecare poza ii scriai un " te iubesc pentru ca" si era chiar frumos.