| d33a_9154 a întrebat:

Vreau sa ii fac cadou prietenului meu o ageanda cu relatia noastra desene si tot asa. imi puteti da si voi o promunere. cam ce as putea scrie sau desena tot felul de ideei imi puteti spune. MULTUMESC

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Scrie povestea voastra de dragoste.Scoate poze si punele acolo
Desena ti va pe voi doi in diferite impostze, si sus scrie ca un fel de poveste
Scriei poezii
Compune diferite replici.
Sa fie ca un jurnal, incepe l tu cu o declaratie de dragoste:X
lma pentru pr tauhappy
s va iubiti mult!

Coco stii tu reclama aia:
Flori de la bunica de pe noptiera?
Dar au valoare sentimentalalaughing

| mikaela25 a răspuns:

Hmmm. mie nu imi place. mi se pare prea copilaresc, ai putea sa optezi pentru altceva totusi, nu stiu, un tablou cu poza voastra si pe spate poti scrie ceva mai mult, amintirile voastre.pana la urma e decizia ta, eu ti-am spus doar ce as face eu, pup have fun

| PinkY a răspuns:

Lipeste fotografii micutze facute de voi de`a lungul relatiei voastre tongue si poti sa scrii la fiecare ce moment reprezinta si ce inseamna pentru tine.